Kadr dobry, ale WB trzebaby poprawić jak Koledzy piszą
Szukaj
Kadr dobry, ale WB trzebaby poprawić jak Koledzy piszą
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
warunki bombowe miałeś nie ma co, wzniesienia wyłaniające się z mgły po horyzont - bajka
poza kolorami "ciągnie" nieco w lewo mam wrażenie
Warunki miałeś, że ho ho.
Niestety jest to standardowe zdjęcie w Twoim wykonaniu ... czyli bardzo dobre
Co do kolorów moim zdaniem takie pasują, jest mniej realnie - ale nie mniej przyjemnie.
Pozdrawiam Mirek
Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą
Jeśli chodzi o moje zdanie, to za zielono u góry kadru i ciut żółtego także bym ujął
Macie rację moi drodzy!
Fot w pierwszym poście poprawiony i podmieniony!
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Ale jaja... zdjęcie miażdży... nie mam absolutnie nic do BW, gratulejszon.
Michał, moim zdaniem, jeszcze trochę za małoJeśli pozwolisz, to ja bym to widział bardziej tak. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że świadomie fotografujesz i obrabiasz i zapewne nie jest to dzieło przypadku, tylko taka jest Twoja wizja.
Jeśli po moim poście dyskusja miałaby powędrować w kierunku, która wersja lepsza, to usunę moją propozycję![]()
Caly czas jest zbyt zielono... ale fota git! Wersja strazacka jakos bardziej mi pasuje kolorystycznie![]()
Skontaktuj się z nami