Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    Kadr dobry, ale WB trzebaby poprawić jak Koledzy piszą
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #12

    Domyślnie

    warunki bombowe miałeś nie ma co, wzniesienia wyłaniające się z mgły po horyzont - bajka
    poza kolorami "ciągnie" nieco w lewo mam wrażenie

  3. #13

    Domyślnie

    Warunki miałeś, że ho ho.
    Niestety jest to standardowe zdjęcie w Twoim wykonaniu ... czyli bardzo dobre
    Co do kolorów moim zdaniem takie pasują, jest mniej realnie - ale nie mniej przyjemnie.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o moje zdanie, to za zielono u góry kadru i ciut żółtego także bym ujął

  5. #15

    Domyślnie

    Macie rację moi drodzy!

    Fot w pierwszym poście poprawiony i podmieniony!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #16
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    Niestety jest to standardowe zdjęcie w Twoim wykonaniu ... czyli bardzo dobre
    Jak zwykle zresztą. Dopiero oglądam więc nie wiem co tam było nie halo z kolorkami, ale po podmiance jest ok.

  7. #17

    Domyślnie

    Ale jaja... zdjęcie miażdży... nie mam absolutnie nic do BW, gratulejszon.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Macie rację moi drodzy!

    Fot w pierwszym poście poprawiony i podmieniony!
    Michał, moim zdaniem, jeszcze trochę za mało Jeśli pozwolisz, to ja bym to widział bardziej tak. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że świadomie fotografujesz i obrabiasz i zapewne nie jest to dzieło przypadku, tylko taka jest Twoja wizja.

    Jeśli po moim poście dyskusja miałaby powędrować w kierunku, która wersja lepsza, to usunę moją propozycję

  9. #19
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Caly czas jest zbyt zielono... ale fota git! Wersja strazacka jakos bardziej mi pasuje kolorystycznie

  10. #20

    Domyślnie

    Świetny kadr i warunki
    Co do koloru, to czasami jak zaświeci z rana przez chmurę to podobnie kolory wyglądają.
    Ja się*nie będę czepiał, bo wiem że czasami i tak bywa
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •