Pozdrawiam serdecznie.
Szukaj
Pozdrawiam serdecznie.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Świetne zestawienie faktur i kolorów.
Zdjęcie inne niż te, do których nas przyzwyczaiłeś, ale to nie znaczy , że przejdzie niezauważone...
NIKON
Gdyby nie zielono/żółty zafarb napisałbym, że jest idealnie.
Łał... Ależ tu piknie panie, warunki niesamowite. Po prostu miód malina![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Strasznie podoba mi się to zestawienie takiej spokojnej doliny, budzącej się do życia, która jeszcze jest za mgłą, z takim niebem i obłokami. Coś pięknego !
Zdjąć troche z kanału zielonego i będzie miodzio.
No Michas, pojechales z WB, ale zdjecie mi sie bardzo podoba, popraw jednak te kolory!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami