Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Spiska cisza ...

    ... nad obłokami.

    ***

    Pozdrawiam serdecznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne zestawienie faktur i kolorów.
    Zdjęcie inne niż te, do których nas przyzwyczaiłeś, ale to nie znaczy , że przejdzie niezauważone...
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Gdyby nie zielono/żółty zafarb napisałbym, że jest idealnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Łał... Ależ tu piknie panie, warunki niesamowite. Po prostu miód malina
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  5. #5

    Domyślnie

    Strasznie podoba mi się to zestawienie takiej spokojnej doliny, budzącej się do życia, która jeszcze jest za mgłą, z takim niebem i obłokami. Coś pięknego !

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez K. Lomax Zobacz posta
    Gdyby nie zielono/żółty zafarb napisałbym, że jest idealnie.
    balans bieli ustawiony na "pochmurny" plus lekkie podbicie nasycenia kolorków zrobiło swoje, nie wygląda to zbyt dobrze w moim odczuciu również.
    Sam kadr jest fajny, warunki trafiłeś Autorze bardzo przyjemne. Czekam na kolejne foty z tych okolic, pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjąć troche z kanału zielonego i będzie miodzio.

  8. #8

    Domyślnie

    Nic nie zdejmować ...
    NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Nic nie zdejmować ...
    Zdjąć, zdjąć, ciut za zielono...

  10. #10

    Domyślnie

    No Michas, pojechales z WB, ale zdjecie mi sie bardzo podoba, popraw jednak te kolory!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •