bardzo mi się podoba ,atmosfera jest.Pozdrawiam
Szukaj
Kawał dobrej roboty z tonacja i kontrastem! Podoba mi sie i to bardzo.
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Trudne warunki zastałeś mimo to jednak technicznie super.
Kolorek wody wyrywa z sandałów. Trudne miejsce do oddania, myślę, że podołałeś.
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami