Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Konwersja do .dng

    witajcie, co źle robię, że dng converter nie widzi raw'ów do konwersji? Ściągnąłem dng converter 7.3, system operacyjny vista.

  2. #2

    Domyślnie

    Ściągnij najnowszą wersję - 8.1 i sprawdź.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Ściągnij najnowszą wersję - 8.1 i sprawdź.
    To samo, nie widzi ani nef z d80 ani z d600

    Edit

    Dobra chyba znalazłem rozwiązanie. wchodząc do folderu z nefami dng converter nie widzi poszczególnych plików nef. Trzeba zaznaczyć folder w którym te pliki się znajdują i jest ok.
    Ostatnio edytowane przez .:Look:. ; 12-08-2013 o 17:20

  4. #4

    Domyślnie

    Odgrzeję temat. Ale z trochę innym problemem, mianowicie.
    Ściągam plik instalacyjny DNG lokalnie na PC, instaluję go, instalacja przebiega normalnie i kończy się poprawnie. Ale programu nigdzie nie ma!
    Nie ma go w programach, nie ma go w panelu sterowania-programy i funkcje. System W10.
    Sprawdziłem na dwóch PC, bez efektu. Poradzicie coś?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli dobrze pamiętam to jest plik *.exe ktory się nie instaluje (uruchamia się po kliknięciu w ikonę pliku).
    Po rozpakowaniu w jakimś sensownym miejscu utworzyłem sobie do niego skrót na pulpicie.

  6. #6

    Domyślnie

    O ile nic nie zmieniałeś to
    C:\Program Files\Adobe\Adobe DNG Converter\Adobe DNG Converter.exe
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    O ile nic nie zmieniałeś to
    C:\Program Files\Adobe\Adobe DNG Converter\Adobe DNG Converter.exe
    Szukałem, nie ma

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Jeżeli dobrze pamiętam to jest plik *.exe ktory się nie instaluje (uruchamia się po kliknięciu w ikonę pliku).
    Po rozpakowaniu w jakimś sensownym miejscu utworzyłem sobie do niego skrót na pulpicie.
    Chyba mmluty coś mylisz, DNG Converter instaluje się w systemie. Tak jak napisałem, on się instaluje na moich PC (dwóch), ale później nigdzie go nie ma.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2019
    Miasto
    Komorniki (opolskie)
    Posty
    49

    Domyślnie

    @stachmuszel a nie jest to sprawka antywirusa?

  9. #9

    Domyślnie

    Jak zwał tak zwał można to nazwać instalacją, ale na pewno nie zobaczysz go w Win10 < Aplikacje i funkcje - nie posiada deinstalatora. Sprawdzałem lokalizację i jest chyba identyczna jak u @crusiek. Wejdź zrób skrót na pulpit i po problemie. Jeżeli plik jest u Ciebie umiejscowiony w innym miejscu to masz przecież szukałkę systemową ktora go znajdzie w mgnieniu oka.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek_O Zobacz posta
    @stachmuszel a nie jest to sprawka antywirusa?
    Nie mieszajcie do tego jeszcze antywirusa. Szukałka systemowa i po dwóch trzech literach "d n g" w "szukaj" musi się pokazać w jednym z wierszy wyszukiwania "Adobe DNG Converter". klikasz i się uruchamia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •