Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Laptop do 3000zł z dobrą matrycą.

    Hej.
    Potrzebuję lapka z dobrą matrycą ... dla żony.

    Podobają jej się ten Samsung 550P7C (NP550P7C-T01PL) ale piszą tu , że kiepska: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...C.75355.0.html

    Zna ktoś coś w miarę ludzkiego, 17 chce bo jakby stacjonarnie większość robi.
    "Nikon"

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam Sony Vaio. Mają bardzo dobre matryce, które są klasyfikowane w kilku kategoriach cenowych. Niestety nie wiem czy Sony ma w swojej ofercie laptopy z przekątną 17".

    Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
    Nikon D3200 / Nikkor AF-S DX 18-55mm f3.5-5.6 / Nikkor 50mm AF-S f1.8G

  3. #3

    Domyślnie

    SONY robi 17" laptopy
    Z8 + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  4. #4

    Domyślnie

    No ale ten Vaio jak czytałem taki biały to matryca jest tragiczna. Nie wspomnę o kolorach, ale o jasności ;/. A coś z Dell?
    "Nikon"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Hej.
    Potrzebuję lapka z dobrą matrycą ... dla żony.

    Podobają jej się ten Samsung 550P7C (NP550P7C-T01PL) ale piszą tu , że kiepska: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...C.75355.0.html

    Zna ktoś coś w miarę ludzkiego, 17 chce bo jakby stacjonarnie większość robi.
    No, napaliłem się kiedyś jak szczerbaty na suchary z rok temu na sajsunga z podobnej serii. Niby szybki procek, 16 GB ramu, SSd. Ale matryce mają ciulowe i tyle.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2012
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    49

    Domyślnie

    Ja tylko podpowiem, że ceny od blisko pół roku stoją w miejscu, a w niektórych nawet zastałem podwyżki. Poczekaj, bo zapewne niebawem trochę spadną, zawsze będziesz parę stówek do przodu.

  7. #7

    Domyślnie

    Hmm. No jakoś na gwałt to nie trzeba...
    No byłem w sklepie ostatnio, chce na pewno 17 CALI. No na 15,6 to małe to... Macałem tego Samsunga NP550P7C-T01PL => na Boga, jak to się gnie, jak to skrzypi, myślałem, że się w pół przełamie jak podnosiłem

    Najlepszy, a przede wszystkim MASYWNY był => DELL Inspiron 17R SE-7720. Nie trzeba mi jakiegoś czołgu ale ten jednak był pewny i się nie wygina i nie "trzaskał" jakby miał się złamać.

    DELL Inspiron 17R SE-7720
    "Nikon"

  8. #8
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Może podepnę się pod temat laptop do 3 tys ale zależy mi aby to była silna maszyna do sortowania zdjęć, drobnej obróbki, Nie zależy mi zbytnio na matrycy ale na dużej ilości ram mocny procek.

  9. #9

    Domyślnie

    Co do Inspirona 17R SE - to matryca nie jest w nim specjalnie dobra. Szczególnie jeśli chodzi o kąty widzenia. Wystarczy trochę pok kątem patrzeć i już się zmieniają kolory.
    Aby obraz na całej matrycy był równomiernie jasny, to trzeba chyba z 3-4m od ekrany być. Inaczej góra ciemniejsza dół jaśniejszy.
    Nie daj się też zmylić że tam obudowa jest z aluminium - ta warstwa alu nie jest grubsza od farby.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Co do Inspirona 17R SE - to matryca nie jest w nim specjalnie dobra. Szczególnie jeśli chodzi o kąty widzenia. Wystarczy trochę pok kątem patrzeć i już się zmieniają kolory.
    Aby obraz na całej matrycy był równomiernie jasny, to trzeba chyba z 3-4m od ekrany być. Inaczej góra ciemniejsza dół jaśniejszy.
    Nie daj się też zmylić że tam obudowa jest z aluminium - ta warstwa alu nie jest grubsza od farby.
    L702x był lepiej wykonany, szkoda, że zastąpił go ten inspiron.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z9 + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + S135 f/1.8

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •