Witajcie
bylem ostatnio na dość niespodziewanej podróży do Namibii, tam miałem okazję fotografować ludzi Himba w ich własnej wiosce, pojechaliśmy tam bez przewodnika i miałem kilka h na fotografowanie, przedstawiam jeden z portretów, jako że wziąłem ze sobą światło studyjne, tak że zapraszamjak się spodoba to coś dorzucę
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami