Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    A może by tak Piotrze I Zagraniczny Plenerek Nikona jak przyjedziesz? Paru nas tutaj siedzi na obczyźnie, paru dojedzie (cyrusvirus) a plenerek obczyźniany, pod wodzą samego Guru, to nie jakieś tam kluski z makiem

  2. #22

    Domyślnie

    ooooo miło miło by było To jest gut ajdia

    edit
    Piotrze, wtedy bys zyskal mega szacunek za tak ogromna troske o swoich podopiecznych przyjezdzajac do nich na plener
    Ostatnio edytowane przez cyrusvirus ; 19-04-2007 o 23:04
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  3. #23

    Wink Herezja ;-)

    Zeby pisac ze Londek jest kipski do focenia! Argh!

    Mieszkałem w Londynie rok i nawet teraz wiem, ze gdzie bym nie poszedł to znajde 100 tysiecy miejsc do strzelania pieknej fotki, Oczywiscie centrum jest oklepane, ale takie miajsca jak Soho, czy Chinatown zawsze dają przepiękne mozliwości do zrobienia ładnych zdjęć. Polecam:
    Edgeware road - arabska ulice w centrum, gdzie przed sklepami pali się shishe, i handluje na straganach wszystkim.
    Speaker's corner koło Marbel Arch gdzie co niedziel zbierają sie kaznodzieje (sic!)
    Holland Park - genialny półdziki park z pięknym ogrodm japońskim.
    Lotnisko Heathrow (Wysiąść na Hatton Cross) - samolot laduje co 30 sekund a co 5 to Jumbo Jet! (400 ton przelatujace nad głową robi wrażenie) a jak się pójdzie na półnoć od stacji Hatton - Cross East Church road to czasami mozna tam Concorda zobaczyć!)
    Parlament Hill - piekna panorama na miasto.

    Greenwich - Przepiekna stara częśc londynu (to nie jest "pod londynem" jak niektórzy twierdzą tylko 2ga strefa! (2 z 6) piekny park i uniwersytet i genialna panorama Canary wharf.

    Samo Canary Whart to ultranowoczesne miasto w starych londyńskich dokach - jak ktoś lubi focic architekture to musi to zobaczyć (szeroki kąt wskazany!) Moje ulubione miejsce na fotki!

    Oprócz tego Portobello Road, Cambed Town

    Swietne jest muzeum RAFu w Colindale

    A jak ktoś szuka czegoś niezwykłego to Tate Modern (galerie sztuki w elektrowni) lub elektrownia Battersea
    I Elephant & Castle nigeryjskie kilmaty w Centrum Londynu!

    pozawiam i życze milego pobytu
    Ostatnio edytowane przez Rafal Bletek ; 25-04-2007 o 16:30
    D80 kit

  4. #24

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za opinie. Panowie, MAMY ZATEM PLENEREK W LONDKU Juz sie ciesze!

  5. #25
    ćwirek
    Gość

    Smile

    W Londynie byłem rok temu i wybieram się tam znowu 22 czerwca, według mnie ciekawym miejscem do robienia zdjęć jest też most milenium, można tam zrobić ciekawe zdjęcie-panoramę miasta.

    Ale chyba zapomnieliście jeszcze o czymś? Mianowicie jeżeli lecisz samolotem to przecież przez małe okienko możesz zrobić „wielkie” zdjęcie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •