Ciekawi mnie ten problem objawiający się świeceniem zielonej diody dostępu do karty i niemożnością zrobienia zdjęcia.
Czy producent ten problem rozwiązał i nie są nim obarczone korpusy z ostatniej serii przed zakończeniem produkcji ?
Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że może się przytrafić w każdym modelu D70 ?
Jak się ustrzec ?
Pozdrawiam
Moshica
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami