Witam wsztstkich forumowiczów
jako,że jestem świeżym posiadaczem d80 mam pare pytań, na które chciałbym znaleźć odpowiedź.
generalnie czekałem długo na moją zabawkę i bardzo się cieszę z jej nabytku ale znalazłem pare dziwnych rzeczy.
najważniejsza która mnie denerwuje to wbudowana lampa błyskowa.
problem: ustawiam lampe w trybie "rear", ustawiam czas naswietlania np 1 sek., celuje i strzelam w kierunku modela/ki.
i tu pojawia się pytanie. Czy lampa nie powinna zostac odpalona tylko na koncu, na tylnia krtynkę? bo u mnie strzela dwa razy! na poczatku i na końcu! czy któś z fo(to)rumowiczów mógłby mi powiedzieć co jest nie tak lub co robie źle?
pozdrawiam serdecznie
i czekam na odpowiedź niecierpliwie......![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami