od sprawdzania pisowni są słowniki, nie osądzajmy innych bo sami nie jesteśmy bezbłędni :]
anyway, jak już kupować nową puszkę to jakąś lepszą raczej niż na podobnym poziomie. Wtedy np. gdybyś kupił D200 miałbyś obecną D70s na zapas ( na zlecenia jak to ktoś już napisał ). Albo inwestować w jakieś fajne szkiełka, a potem do szkiełek dokupić kiedyś dobrą puszkę![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami