Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Panasonic Lumix GX7

    Bardzo ciekawy aparat systemu Mikro Cztery Trzecie z kilkoma fajnymi rozwiązaniami np. stabilizacja i 1/8000 ... ciekawe ..

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...rwsze-wrazenia

    http://www.optyczne.pl/328.1-artykuł...wrażenia.html

  2. #2

    Domyślnie

    Zapowiada się na całkiem fajny sprzęt

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie

    Ciekawe jak matryca, czy w końcu Panasonic wziął się do roboty. Jakby cena jeszcze była w okolicy 3 - 3.5 tysi to brałbym w ciemno.

    Takie połączenie wszystkiego co najlepsze w m4/3. Odchylany wbudowany wizjer... zacnie xD

    Niektóre rumors okazały się widzę prawdą i ma wbudowaną stabilizację jak Olki. Kolejne zdziwienie. Śmieszne, że konkurencją ma być poniekąd Nex-6 wg fotopolis. Niby jak ? heh. GX7 bez porówniania lepszy.

    Srebrno szary korpusik bardzo ciekawy. OM-D póki co niezagrożony. Ale alternatywa ciekawa.

    Za jakieś 4 tygodnie i tak idę po E-PL5

    edit
    Są już sample ---> http://www.photographyblog.com/previ...ix_gx7_photos/
    Ostatnio edytowane przez pRoPh3Cy ; 01-08-2013 o 09:29
    Samsung EX-1
    my FliCkR

  4. #4

    Domyślnie

    Wow. Szykuje się niezły hicior To bardzo miła wiadomość o poranku.

    Tutaj już mniej przyjemnie czyli cena : http://www.techradar.com/news/photog...he-gx7-1169383
    Ostatnio edytowane przez Panerai ; 01-08-2013 o 10:03
    Panerai vel Eliot Capone

  5. #5

    Domyślnie

    No i ceny(UK):

    GX7 Body - Black/Silver - £819

    GX7 + 14-42mm Lens - £899

    GX7 + 20mm 1.7 Lens - £999
    NEX- 5R

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pRoPh3Cy Zobacz posta
    Śmieszne, że konkurencją ma być poniekąd Nex-6 wg fotopolis. Niby jak ? heh. GX7 bez porówniania lepszy.
    Niby jak?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Niby jak?
    Nooo właśnie, niby jak ?

  8. #8

    Domyślnie

    Pierwsze wrażenia z dpreview: <<klik>> i rzucenie oczkiem z youtuba: <<klik>>
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-08-2013 o 16:02

  9. #9

    Domyślnie

    Nie sądziłem że jakikolwiek aparat tej firmy uznam za interesujący, a jednak PanaScanic się wykazuje, oby matryca nie była g*wniana jak to mają w zwyczaju.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Niby jak?
    Jestem zwolennikiem systemu m4/3, który jak dla mnie góruje nad nexowym, ale to kwestia gustu i potrzeb Jak dla mnie nexy to plastikowe zabawki z bardzo dobrą matrycą, dopiero przy nex-7 robi się ciekawie... tylko ta cena.

    Porównując jeszcze na sucho te dwa aparaty, bo testów jako tako GX-7 jeszcze nie było to:
    - panas ma stabilizację w matrycy... w końcu się ugiął. Bardzo duży +. Nie jest to świetna 5 osiowa stabilizacja podobna do OM-D ale nie można mieć wszystkiego.

    - baaaardzo bogaty system m4/3 jeśli chodzi o obiektywy

    - naprawdę świetny wygląd, zwłaszcza body srebrno-szarego nad nexowym "plastic"

    - trochę lepsze parametry techniczne

    Ale można bajdurzyć jeszcze póki co, bo GX-7 nie było wzięte na dobre na warsztat. Także może się trochę pospieszyłem z oceną. Okaże się w praniu. Mam nadzieję, że się potwierdzi moja wizja Pobudzi to trochę konkurencję do działania.
    Samsung EX-1
    my FliCkR

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •