Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Neon Streets

  1. #11

    Domyślnie

    Ładnie wyszło, piękne prace, dzięki też za przypomnienie kawałka london calling
    D90

  2. #12

    Domyślnie

    wow... niesamowity klimat, chciałem napisać, że przeszkadza mi jedynie podobna mina modelki na każdym zdjęciu, ale po obejrzeniu 2,3 i 10 raz wcale mi nie przeszkadza - super!!

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2012
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    49

    Domyślnie

    Dla mnie zdjęcia rewelacyjne, ale dziwie się, że nie ma tutaj ani słowa o błędach, które są wytykane nowicjuszom w innych tematach. Myślę, że to trochę nie fair w stosunku do wielu innych autorów zdjęć.

    Nie chodzi o to, że się czepiam, ale:
    -2 leci krzywo
    -3 ucięty łokieć
    -6 nie tniemy w kolanach
    -8 ciasno od lewej

    Naprawdę nie chodzi o to, że mi się zdjęcia nie podobają, bo są wspaniałe, ale jestem amatorem i w co którymś temacie ciągle o tym czytam, że to źle i to źle. A teraz patrzę na komentarze stałych bywalców i trochę się dziwię, bo zwykły szarak zostałby zjechany, za podstawowe błędy jak cięcie kończyn czy krzywo lecące zdjęcie.

    Pozdrawiam.

  4. #14

    Domyślnie

    Świetne kolory !

  5. #15

    Domyślnie

    Jak zwykle Bardzo Bardzo.

  6. #16

    Domyślnie

    calosc tworzy bardzo fajny set, ale tak jak bylo juz wspominane zdjecie nr4 z modelem przy lawce jest chyba najbardziej charakterystyczne w tym wrzucie, wszystko fajnie ze sobra gra. dalej w kolejnosci portretowa 7 [ 85mm 1.4? ] 1 i 3. Ogolnie rzecz biorac nie zawiodlas i tym razem. video z bs rowniwez sie podobalo, ciekawy dodatek : )

  7. #17

    Domyślnie

    Ja się nie znam, ale oczu oderwać nie mogę. Bardzo podoba mi się kolorystyka na wszystkich fokach.
    3. włosy-kubek
    4. 8. model fantastycznie wpisuje się w kadr.
    I cała reszta super.
    Nikon D-90 i coś tam jeszcze
    www.fotopaka.pl

  8. #18

    Domyślnie

    A ja mam bardzo mieszane odczucia...
    Z jednej strony technicznie bardzo dobre
    Poświecone "bezpiecznie"
    Dobry retusz, dopracowane stylizacje ...
    A z drugiej strony te uliczne kadry jakoś do mnie nie gadają.
    Jest w nich tyle życia co w manekinach na wystawie. Studyjne foty zwykle są bombowe
    ta sesja oprócz zdjęcia nr 4 i 6 po prostu mi się nie podoba

  9. #19

    Domyślnie

    Tylko nr 4 i to ze względu na starszego Pana bo jest doskonały , j/w ,,studyjne foty są bombowe" ta sesja mi się nie podoba

  10. #20

    Domyślnie

    świetne prace, napatrzeć się nie można takie czyste, ostre, dopracowane. Gratulacje

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •