Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Oliwka

  1. #1

    Domyślnie Oliwka

    Kilka kadrów z moją prywatną modelką Uwagi mile widziane.

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    jestem ostatnio wielkim fanem cięcia w 16:9 i stosowania brązowego filtra

    1 i 2 są takie sobie 3 i 4 są ekstra - o takie coś chodzi w tym cięciu

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za opinię. Reszta milczy więc wnioskuję, że ani niczym nie razi ale i niczym nie porywa.

  4. #4

    Domyślnie

    3 ekstra - bardzo mi się podoba, choć ja osobiście za tego typu kolorystyką nie przepadam, to w Twoich zdjęciach (3 i 4) bardzo mi pasuje.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plan3s Zobacz posta
    jestem ostatnio wielkim fanem cięcia w 16:9 i stosowania brązowego filtra
    Ja podobnie - bardzo mi się ta "filmowa" kolorystyka.
    Niegdyś D70s + grip, N35, N50 1.4D, N70-200, SB-800

    Biuro Nieruchomości House of Warsaw

  6. #6

    Domyślnie

    1 i 2 typowo do albumu bo jakoś nie widzę nic w nich ciekawego ,
    3 ładna kadrowo i kolorystycznie ale szkoda że broda przycięta u dziecka
    4 ładny kadr i bez uwag mi się podoba

  7. #7

    Domyślnie

    ale na 2 z winietą to pojechałeś
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajne, szczególnie 3,4 => zdradzisz jak to obrabiałeś?
    "Nikon"

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za opinie. Każda opinia się liczy i zawsze coś tam wnosi do tematu, a jak się ze trzy razy powtórzy to mówią że i się trzeba z taką zgodzić
    Kadry jakby nie patrzeć wyciągnięte z albumu rodzinnego i trudno samemu je właściwie ocenić - zawsze ciąży element sentymentalny który na koniec i tak zazwyczaj decyduje.
    Na 2 winieta jest nieco wymuszona w celu uzyskania odpowiedniej proporcji i uniknięcia pewnych niedogodności elementów w kadrze W albumie wygląda to chyba trochę lepiej (na forum zlewa się z tłem).
    3 i 4 ma jeszcze ciąg dalszy ale żona zakazała mi publikacji aby nie ujawniać, że córka w takim wieku operuje już szminką i cieniami do powiek . Obróbka to nic nadzwyczajnego - tylko lightroom

  10. #10

    Domyślnie

    4 jak dla mnie rządzi. Najlepsza z tego seta.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •