Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: pytanie

  1. #1

    Domyślnie pytanie

    http://plfoto.com/zdjecie,portret,autko,2526492.html

    chciałem się zapytać, bo często na portretach widzę takie ostre kontury , których normalnie na zdjęciu nie widać, czy to jest kwestia obróbki zdjęcia, czy kwestia obiektywu dobrego. chodzi mi o to, że czasami jak się widzi twarz na takim portrecie starszego faceta, to widać przepięknie najczęściej black white, każdą bruzdę na jego twarzy, jak się takie coś uzyskuje, mam nadzieję, że trochę chociaż zrozumieliście mnie
    Ostatnio edytowane przez keats ; 26-07-2013 o 15:04

  2. #2

    Domyślnie

    Przede wszystkim kwestia obróbki.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •