Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Fotografia sportowa- skatepark

    Witam,
    mam prośbę. Czy moglibyście, Drodzy Forumowicze napisać mi na co musiałbym zwrócić uwagę przy robieniu zdjęć na skateparku? Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kherrowca Zobacz posta
    Witam,
    mam prośbę. Czy moglibyście, Drodzy Forumowicze napisać mi na co musiałbym zwrócić uwagę przy robieniu zdjęć na skateparku? Pozdrawiam

    trzeba zawrocic uwage zeby nie zaklocac funkcjonowanie obiektu.

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    I trzeba uwazac na to, zeby nie dostac rolkami/deska/bmxem/skejterem/riderem w glowe/aparat

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    I trzeba uwazac na to, zeby nie dostac rolkami/deska/bmxem/skejterem/riderem w glowe/aparat
    Trafna sugestia. Może tak się spytam. Jeśli pójdę z jednym kitem, to czy mi to wystarczy? Mam brać jakiś teleobiektyw?
    Jaka pogoda najlepsza? Ustawienia pomiaru światła jakie? Auto Focus, itp.

  5. #5

    Domyślnie

    jak masz to weź lampę do takich fot się przyda.
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kherrowca Zobacz posta
    Trafna sugestia. Może tak się spytam. Jeśli pójdę z jednym kitem, to czy mi to wystarczy? Mam brać jakiś teleobiektyw?
    Jaka pogoda najlepsza? Ustawienia pomiaru światła jakie? Auto Focus, itp.
    Litości... Może jeszcze podpowiedzieć jakie zdjęcia i komu zrobić? Wiesz cokolwiek na temat obsługi swojego aparatu ??

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kherrowca Zobacz posta
    Trafna sugestia. Może tak się spytam. Jeśli pójdę z jednym kitem, to czy mi to wystarczy? Mam brać jakiś teleobiektyw?
    Jaka pogoda najlepsza? Ustawienia pomiaru światła jakie? Auto Focus, itp.
    jeden kit nie wystarczy, należy zabrać co najmniej 4. Teleobiektyw weź. Najlepsza pogoda to taka jaką lubisz. Pomiar światła ustaw tak aby dobrać odpowiednio ekspozycję do żądanych efektów na zdjęciach. Auto Focus dobierz tak by mieć zdjęcie ostre tam gdzie ma być. Ot i cała filozofia. Fotografowanie jest tak banalne ze nie potrzeba do tego zadnej wiedzy Dziwię się ze 100% społeczeństwa nie jest profesjonalnymi fotografami. Dziwię się również że ktoś ma czelność brać za swoje zdjęcia kasę Skoro to zasadniczo "pstryk"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Dziwię się ze 100% społeczeństwa nie jest profesjonalnymi fotografami.
    Jak to, nie?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #9

    Domyślnie

    Jeszcze jeden wiecznie wczorajszy.

    Nie ma już zawodu "fotograf". Kiedyś był, ale niedawno dołączył do takich zawodów jak: skryba, kołodziej, bednarz, szewc i do tysiąca innych, równie dziś przydatnych. Skończyło się i tyle. Czas się dostosować.
    Jacek

  10. #10

    Domyślnie

    Nie złapałeś ironii.
    Chodzi mi właśnie o to, że 100% społeczeństwa jest profesjonalnymi fotografami
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •