Witam
Mam problem czy mozna wykonać zdjęcie w trybie af-c z samowyzwalaczem ustawionym na 10sekund
Czy ostrość będzie zablokowana i zapamiętana???
Szukaj
Witam
Mam problem czy mozna wykonać zdjęcie w trybie af-c z samowyzwalaczem ustawionym na 10sekund
Czy ostrość będzie zablokowana i zapamiętana???
Od razu mówię, że nie posiadam D200, ale w D70s ustawiam ostrość i jeżeli chcę, żeby została taka jaka jest to wyłączam AF, przełączam na manual.
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Można. Jesli aparat zlapie ostrosc i odpalisz samowyzwalacz, nie bedzie przeostrzał
Ostatnio edytowane przez Kaleid ; 16-04-2007 o 17:13
ale czy ostrość zostanie zablokowana i zapamiętana czy moze wystapić taka sytuacja ze obraz nie bedzie miał ostrości w zadnym punkcie sytacja dotyczy statycznego obiektu nie poruszającego się???
W AF-c nie masz zablokowanej ostrości, bo to jest continous autofocus. Lepiej robić tak jak to poleca adrian, bo nigdy nie wiesz na co aparat akurat wyostrzy. Może się zagubić i faktycznie wszystko będzie nieostre.
Skontaktuj się z nami