Bardzo fajne portrety.Najbardziej podoba mi się 3 za sprawą ciekawego spojrzenia modelki oraz perspektywy z tym że zlikwidowałbym odbicie na włosach poniżej prawego oka modelki ponieważ niepotrzebnie odwraca wzrok.