Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: W parku

  1. #1

    Domyślnie W parku

    Podobają się?

    1

    2

    3

    4

    Pozdrawiam Dawid!

  2. #2

    Domyślnie

    Trójka naj jak dla mnie
    Mało tu parku hyhy
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, 3 ma "to coś" - patrzy się przyjemnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Oj tam oj tam mało parku, zielono w tle a nawet kawałek ławki widać, park w najczystszej formie Fajne w demonstrowaniu zrobionych zdjęć jest to, jak różni odbiorcy wybierają swojego faworyta. Wybraliście 3 a kiedy pokazywałem te zdjęcia innym osobom, zdecydowanie wybrali inne zdjęcia, jako te mające to coś. Może jestem zboczony, ale mnie to kręci

  5. #5

    Domyślnie

    W oczach widać cały park Się podoba. Na 4 jakaś inna obróbka. Na 3 trochę fryzura potargana ale nic to

  6. #6

    Domyślnie

    Przyjemnie sie wszystkie ogląda...

    Mi sie jednak 4-ka najbardziej widzi...
    J.
    fotografuję dla siebie i dla... przyjemności.

  7. #7

    Domyślnie

    Fajnie Ci to wyszło. Widziałem już na maxmodelsach, sporo wykrzesałeś z tej modelki w porównaniu do reszty jej zdjęć
    | FB | BLOG |

  8. #8

    Domyślnie

    Tak jak wyżej napisano trójka najlepsza.
    W jedynce chyba mocniejsze cięcie góry byłoby lepszym rozwiązaniem.

    PS: Modelka śliczna.
    patrzę, podglądam obserwuję ...

    D600 D90 | S15/2.8 | N28/1.8 | S50/1.4 | N85/1.8 | SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie na pierwszy rzut oka drażnią usta. Jakieś takie spierzchnięte (?). Modelka ma bardzo sympatyczną twarz. Dla mnie naj 2, czwórka natomiast jest taka bez wyrazu.
    d5000
    KOBIETA

  10. #10

    Domyślnie

    No przeostrzone się usta wydają ... ale na żywo to wiesz ... żyć nie umierać, piękne .
    Fajne strzały tylko łokci bym tak nie przycinał i 2 do kosza
    Szansa wykorzystna, modelka ma wszędzie (oprócz 2 ) twarz centralnie, jest symetria i ładnie to wygląda. Ale pokusiłbym się o inne ujęcia 2/3 itd...

    Bardzo fajnie.
    "Nikon"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •