Szukaj
Trójka naj jak dla mnie
Mało tu parku hyhy
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Oj tam oj tam mało parku, zielono w tle a nawet kawałek ławki widać, park w najczystszej formieFajne w demonstrowaniu zrobionych zdjęć jest to, jak różni odbiorcy wybierają swojego faworyta. Wybraliście 3 a kiedy pokazywałem te zdjęcia innym osobom, zdecydowanie wybrali inne zdjęcia, jako te mające to coś. Może jestem zboczony, ale mnie to kręci
![]()
W oczach widać cały parkSię podoba. Na 4 jakaś inna obróbka. Na 3 trochę fryzura potargana ale nic to
![]()
Przyjemnie sie wszystkie ogląda...
Mi sie jednak 4-ka najbardziej widzi...![]()
J.
fotografuję dla siebie i dla... przyjemności.
Tak jak wyżej napisano trójka najlepsza.
W jedynce chyba mocniejsze cięcie góry byłoby lepszym rozwiązaniem.
PS: Modelka śliczna.
patrzę, podglądam obserwuję ...
D600 D90 | S15/2.8 | N28/1.8 | S50/1.4 | N85/1.8 | SB-900
Mnie na pierwszy rzut oka drażnią usta. Jakieś takie spierzchnięte (?). Modelka ma bardzo sympatyczną twarz. Dla mnie naj 2, czwórka natomiast jest taka bez wyrazu.
d5000
KOBIETA
No przeostrzone się usta wydają ... ale na żywo to wiesz ... żyć nie umierać, piękne.
Fajne strzały tylko łokci bym tak nie przycinał i 2 do kosza![]()
Szansa wykorzystna, modelka ma wszędzie (oprócz 2 ) twarz centralnie, jest symetria i ładnie to wygląda. Ale pokusiłbym się o inne ujęcia 2/3 itd...
Bardzo fajnie.
"Nikon"
Skontaktuj się z nami