Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: posiadacz D100

  1. #11

    Domyślnie

    jestem tu od niedawna i dopiero przeglądam posty,
    też mam D 100 jestem zadowolony, ale niewiedzieć czemu nie robiłem jeszcze NEF-ów i obrabiałem ich w NC, muszę coś otm poczytać. nara
    D100,D200,D700
    zapraszam na www.unoperdue.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Witam!
    Jestem również na tym forum po raz pierwszy! Przed chwilą się o nim dowiedziałem i już zabieram się do narobienia zaległości w postach! Ja jestem posiadaczem D100 i również miałem dylemat który sprzęt zakupić, dylemat nie trwał za długo, wybrałem 100. Co do NEF-ów wspaniała sprawa!
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #13

    Domyślnie

    Jasne "pozdrawiam goraco wszytkich uzytkownikow D70 oraz D100... " a o innych się nie pamięta

    Oczywiście żartuję - użytkownicy D2 również witają z tego co się orientuje w liczbie 3 sztuk
    Pzdr
    lenek

  4. #14

    Domyślnie

    Pozdrowienia dla nowych "desetek" na naszym Forum!
    Życzę Wam samych udanych ujęć.
    Jacek

    P.S. W ciągu ostatnich dni przybyło kilku nowych forumowiczów posiadaczy D100. Rośniemy w siłę!
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  5. #15

    Domyślnie

    proponuję stworzenie jednego wspólnego tematu dla D100-kowiczów, bo jesteśmy rozproszeni jak dmuchawce na wietrze, a jest nas mało, to lepiej nie tracić czasu na szukanie się.
    A teraz z innej beczki, ostatnio "fociłem " gitarę w kolorze bordo a na podglądzie wychodził brąz, pomarańcz, czerwień i wszystko tylko nie bordo, przeleciałem wszyskie balanse i nic, pokombinuję jeszcz w NC bo robiłem w NEF-ach, może coś wymyślę.
    D100,D200,D700
    zapraszam na www.unoperdue.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Panowie, a jak Wam się 100ki sprawdzają w studio?? Bo zamierzam takowe sobie zorganizować.
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #17
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    krzysztof.jot, Cześć.Mam pytanie.Napisałeś że do Nikona D100 niezbędne jest posiadanie programu Nikon Capture.Powiedz czy tan program można ściagnąć z netu czy trzeba go skopiować od kogoś kto juz go ma?Ja w każdym razie kupiłam D100 z drugiej ręki i nie było tego programu.Powiedz mi do czego on służy,i gdzie mogę poczytać o nim w necie.Odpisz na adres jukabala@tlen.pl.
    Pozdrawiam

  8. #18

    Domyślnie Re: posiadacz D100

    Cytat Zamieszczone przez Win Iks Pe
    witam,
    wprawdzie na tym forum bede w mniejszosci jednak prosze o wyrozumialosc z podjetej decyzji zakupu...
    do tej pory bazowalem na starej F90
    Więc do tej pory byłeś w mniejszości, teraz jestes w większosci.

    Cytat Zamieszczone przez Win Iks Pe
    pozdrawiam goraco wszytkich uzytkownikow D70 oraz D100...
    No tak zapomniał wół jak cielęciem był. Analogów się nie pozdrawia

    [ Dodano: 19-12-2004, 00:07 ]
    Cytat Zamieszczone przez Justyna
    krzysztof.jot, Cześć.Mam pytanie.Napisałeś że do Nikona D100 niezbędne jest posiadanie programu Nikon Capture.Powiedz czy tan program można ściagnąć z netu czy trzeba go skopiować od kogoś kto juz go ma?Ja w każdym razie kupiłam D100 z drugiej ręki i nie było tego programu.Powiedz mi do czego on służy,i gdzie mogę poczytać o nim w necie.Odpisz na adres jukabala@tlen.pl.
    Pozdrawiam
    Trza go niestety nabyć oddzielnie i troszku $ oddać do NP.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #19

    Domyślnie

    dlaczego... NIEZBĘDNE ?
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRenciak
    dlaczego... NIEZBĘDNE ?
    ano poczytaj forum - RAWa odczytasz i przekonwertujesz w wielu programach ale - o czym juz tu mówiono i udokumentowano - nic nie robi tego tak doskonale jak NikonCaprure.
    Barwa, nasycenie wyostrzanie - niestety ani C1 ani PS CS .... i dlatego niezbedny o ile robisz w RAWach - a jak nie robisz w RAWach to zacznij ...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •