Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Filtry do 14-24

  1. #31

    Domyślnie

    Dark, jak z perspektywy czasu jesteś zadowolony z tego Cokina X-Pro?

    Ktoś spotkał się może z NiSi?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Dark, jak z perspektywy czasu jesteś zadowolony z tego Cokina X-Pro?
    Na razie miałem mało czasu na focenie i niewiele na nim pracowałem. Mam ciągle tylko szarą połówkę X121S, ale fotografowało mi się tym zestawem bardzo fajnie. Jedyna dodatkowa wada, dodając do poprzednich przemyśleń... jak się dokręci mocniej śruby adaptera mocującego holder, to blokują one przesuw soczewek. Trzeba mocować je "na styk", aby wszystko chodziło lekko.

    Dziś żona wyjeżdża na miesiąc do Norwegii (Lofoty, fiordy i te sprawy), więc pewnie ostro zestaw przestrzeli. Mam nadzieję, że go nie załatwi przy gorszej pogodzie
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  3. #33

    Domyślnie

    Żona nie bardzo chciała bawić się w mocowanie filtra, a szkoda, bo kilka fot przez to mocno ucierpiało.

    Niedawno miałem okazję zabrać zestawik w trudniejsze warunki. Z wad, z pewnością mogę uznać rozmiar. Ciężko to szybko schować i wyjąć, choć jest szybciej niż w przypadku Lee.
    No i ciężko uniknąć deszczu. Krople walą w tę "płytę" i trzeba uważać na to, by nie pojawiły się później na fotach.



    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •