Witam,
przekopałam internet w poszukiwaniu aparatu najlepszego dla swoich potrzeb, ale wciąż mam wątpliwości dlatego zdecydowałam się tutaj napisać. To ma byc moja pierwsza lustrzanka, w niedalekiej przyszłości chciałabym głębiej zainteresować się fotografią, zawsze o tym myślałam, ale na razie jestem w tej kwestii zielona. Zależy mi na dobrej jakości zdjęciach (pstrykanie fotek dzieciom, ale też krajobrazy). Oprócz tego fajnie by było gdyby lustrzanka robiła fajne filmy (kręcenie krótkich filmików mojego szkraba i filmy z wycieczek). Czy d7000 będzie ok? Zastanawiałam się też nad d5200 ze względu na jakość filmów, ale poza tym jakoś d7k bardziej do mnie przemawia.. Nie wiem sama, proszę o pomoc w wyborze. Idealny byłby chyba d7100 ale niestety jeszcze cena za wysoka.
Pozdrawiam serdecznie
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami