Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rave
    hahahahahahaahh.. wez mnie nie rozsmieszaj.. najwyrazniej slabe zdjecia ogladasz ze potrafisz odroznic...

    poza tym wiesz co... d70.... jakies programy tematyczne dla turystow... plastikowa obudowa... okrojony dizajn... awaryjnosc made in taiwan.... backfokusy i frontfokusy...wizjer jak jakas jaskra czy inna cholera... .. jedyny dla mnie plus ponad d100 to i-ttl... chociaz on tez niej est doskonaly w d70 z powodu ograniczenia sie tylko do i-ttl wlasnie.. d70 to aparat dla amatorow niedzielnych pstrykajacych bo lubiacych i nic mnie nie przekona ze tak nie jest.. poza tym onanisto jeden ptaszkowaty rodem z dpreview.com... d100 ma 3 lata... a d70 po odswiezeniu to ile mu liczyc... rok? ma... technologicznie cyferkowo d70 ma lepsze bebechy...niestety fotografowie ci prawdziwi nie do konca tak leca na bebechy co interesuje ich korpus ktory sie wygodnie trzyma....skoro d70 jest tak ********y to czemu moj byly szef... i mistrz jednego z praktykantow tutaj na forum ktorego wszyscy znaja szukal jak najglebiej by pozbyc sie d70 bo na nim pracowac nie moze i chcial doplacac do uzywanego d100? ...
    Hahaha. Rozbawiles mnie, dzieki Tobie leze i nie moge sie pozbierac. Masz tak silna argumentacje ze az mnie przygniotla. Najbardziej mi sie podoba kawalek o mistrzu co szuka D100 i o prawdziwych fotografach, lehehehe!
    D3-sta|16-85VR|105VR

  2. #52

    Domyślnie

    milo mi, smiej sie smiej.. i foc te swoje kanarki.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rave
    milo mi, smiej sie smiej.. i foc te swoje kanarki.
    Tak tez uczynie

    Konczac moj udzial w tym watku pozwole sie zacytowac Kena (artykul o D100):
    "The D70, introduced in February 2004, is a superior camera at a lower price. See my page about it here which includes a comparison to the D100. With this said, please consider the rest of this review as purely historical material, since the D70 has replaced the D100 as a better camera for less money."

    Pozdrawiam
    D3-sta|16-85VR|105VR

  4. #54

    Domyślnie

    ja was podziwiam ze wam sie chce wdawac w takie dyskusje (choc przyznam sie ze raz sam sie dalem podpuscic trollowi jednemu).
    ogolnie mowiac to ta cala dyskusja przekonala mnie ze najlepiej zrobie jak wezme moje D70 i pojde porobic zdjecia
    przypomina mi to tez troche opowiesci dziwnej tresci, jak to za komuny dobrze bylo albo ze swieta wielkanocne sa lepsze od bozonarodzeniowych
    proponuje pogodzic sie z mysla ze kazdy lubi cos innego i ze niektorych nie da sie przekonac.
    ps. oczywiscie nikogo z szanownych forumowiczow od trolli nie wyzywam
    Andrzej

  5. #55

    Domyślnie

    ahahahaha no a ken rockwell to prawdziwy opiniotworca hahahahaha
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  6. #56

    Domyślnie

    Konczac moj udzial w tym watku pozwole sie zacytowac Kena (artykul o D100):
    koncząc i moj udział w tej dyskusji - a obawiam sie ze jako jedyny z zabierajacych
    głos mam oba aparaty i nie muszę walczyć słownie o to co lepsze aby poprawic sobie
    samopoczucie - bo wiem co jest lepsze - w odniesieniu do Twojego linka przypomne ci
    ten od ktorego temat wystartował http://www.maxwell.com.au/products/n.../d100_d70.html
    o nieco odmiennej opini niz to wynika z Twojego linka - abys miał swiadomosc ze kazdy
    pisze w necie co chce, a Ken lubi dostawac od Nikona nowe aparaty do testowania i znajdz
    mi jeden test w ktorym cokolwiek "zjechał" ze jest gorsze
    PS.
    Byłbym nie soba gdybym tez nie zwrocił uwagi na fakt - ze czasem, nawet pisząc - a to
    oznacza że jest jednak pare sekund aby pomyśleć i ochłonać - wychodzi z konwersarza
    takie coś... coś... i tyle .

  7. #57
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot
    Konczac moj udzial w tym watku pozwole sie zacytowac Kena (artykul o D100):
    koncząc i moj udział w tej dyskusji - a obawiam sie ze jako jedyny z zabierajacych
    głos mam oba aparaty i nie muszę walczyć słownie o to co lepsze aby poprawic sobie
    samopoczucie - bo wiem co jest lepsze - w odniesieniu do Twojego linka przypomne ci
    ten od ktorego temat wystartował http://www.maxwell.com.au/products/n.../d100_d70.html
    o nieco odmiennej opini niz to wynika z Twojego linka - abys miał swiadomosc ze kazdy
    pisze w necie co chce, a Ken lubi dostawac od Nikona nowe aparaty do testowania i znajdz
    mi jeden test w ktorym cokolwiek "zjechał" ze jest gorsze
    PS.
    Byłbym nie soba gdybym tez nie zwrocił uwagi na fakt - ze czasem, nawet pisząc - a to
    oznacza że jest jednak pare sekund aby pomyśleć i ochłonać - wychodzi z konwersarza
    takie coś... coś... i tyle .
    Świete slowa.

    Pozdrawiam:
    Andrzej

  8. #58

    Domyślnie ja tez...

    witam,
    tez juz mam dwa body...
    setke biore w plener i na plaze a 70tke do cioci na imieniny...
    ot to tak co do przeznaczenia...
    aha dokladnie to 70s [kupiona za granica ]
    pozdro,
    win iks pe z zawodu wujek
    Nikon D100; Nikon D70s [w drodze ]

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •