Szukaj
Świetne! 1. moim zdaniem najlepsza. Bardzo fajna obróbka i konwersja do BW.
Ja również jestem za jedynką, która jest z tej czwórki najlepsza.
Ostatnie mz najsłabsze (minus za "ogromne" i nieproporcjonalne w stosunku do reszty ciała kolana).
Nikon
Fajne. Tylko nie jestem przekonany do 2. Dla mnie zbyt "dziwaczna" poza modelki. Dwójka nie, reszta super!
Fuji
Piękne foty. Mi bardzo pasuje 4 ponieważ najlepiej uwydatnia urodę modelki.
Rewelacja!!
Dla mnie najlepsza 2 i 4 ale 1 i 3 też piękne
Super światło i klimat zdjęć - brawo, piękne zdjęcia.
Jarku, powiem krótko, bardzo dobra robota! może tylko ostatnie zdjęcie troszkę odstaje od reszty
d600|T24-70|S50|N70-200
Bardzo fajna konwersja do BW. Z tego setu najbardziej przypadły mi do gustu 1 i 3
Skontaktuj się z nami