Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Agnieszka

  1. #1

    Domyślnie Agnieszka

    Dwa spotkania z Agnieszką, cztery zdjęcia.
    Zapraszam do komentowania

    1.


    2.


    3.


    4.
    Usunięto komercyjną stopkę (po raz drugi) - regulamin forum. - Wrrrrr....
    Konserwa i weki.
    Czyli puszka i słoiki

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne! 1. moim zdaniem najlepsza. Bardzo fajna obróbka i konwersja do BW.
    Niegdyś D70s + grip, N35, N50 1.4D, N70-200, SB-800

    Biuro Nieruchomości House of Warsaw

  3. #3

    Domyślnie

    Ja również jestem za jedynką, która jest z tej czwórki najlepsza.
    Ostatnie mz najsłabsze (minus za "ogromne" i nieproporcjonalne w stosunku do reszty ciała kolana).
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka świetna, trójka też mi się podoba

  5. #5

    Domyślnie

    I pięknie wszystkie a jedynka NAJ NAJ

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne. Tylko nie jestem przekonany do 2. Dla mnie zbyt "dziwaczna" poza modelki. Dwójka nie, reszta super!
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Piękne foty. Mi bardzo pasuje 4 ponieważ najlepiej uwydatnia urodę modelki.

  8. #8

    Domyślnie

    Rewelacja!!
    Dla mnie najlepsza 2 i 4 ale 1 i 3 też piękne
    Super światło i klimat zdjęć - brawo, piękne zdjęcia.

  9. #9

    Domyślnie

    Jarku, powiem krótko, bardzo dobra robota! może tylko ostatnie zdjęcie troszkę odstaje od reszty
    d600|T24-70|S50|N70-200

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar tomko
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Prawie W-wa ;)
    Posty
    177

    Domyślnie

    Bardzo fajna konwersja do BW. Z tego setu najbardziej przypadły mi do gustu 1 i 3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •