Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Naprawianie karty SD

    Wyjąłem kartę z aparatu, przegrałem w pracy zdjęcie i po ponownym włożeniu karty do aparatu pokazuje, że jest niesformatowana (w czytniku przy kompie to samo). Czy znacie jakąś metodę na odzyskanie zdjęć z takiej karty?
    Wypijmy za blendy...

  2. #2

    Domyślnie

    Standardowy objaw uszkodzonej karty ,
    jak były tam zdjęcia to przepadły bo z tego co wiem nawet spece mają problem z odzyskiem zdjęć ,
    czytnik uszkodził kartę lub sama od siebie padła .

  3. #3

    Domyślnie

    Karta nie musi być uszkodzona.
    Taki objaw bardzo często jest, jak czytnik nie potrafi dobrze zarządzać zasilaniem karty i wyjmie się kartę podczas operacji na niej.

    Co do odzyskania danych - jest wiele programów, które to robią - pod warunkiem, że nie próbowałeś nic na tą kartę zapisywać.
    Niestety większość tych programów jest płatna.
    Ja aktualnie pamiętam 2 programy, które odzyskują dane w takich przypadkach:
    GetDataBack FAT
    Active File Recovery

    Nie pamiętam którym, ale jednym z nich w wersji demo/trial odzyskałem zdjęcia, gdy tablet posypał system plików na mojej karcie.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    GetDataBack walczy, widać pliki, zobaczymy co się uda ocalić.
    Wypijmy za blendy...

  5. #5

    Domyślnie

    Active File Recovery sobie poradził, dzięki GonzoG, jak będziesz w Lublinie to zapraszam na piwko
    Wypijmy za blendy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •