Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Wink Co prostszego od D90?

    Co byście zaproponowali mi, jako laikowi, który bardziej potrzebuje aparatu na swój użytek niż do pracy?
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 09-07-2013 o 15:00 Powód: kryptoreklama + ort.

  2. #2

    Domyślnie

    zmianę hobby
    a na poważnie, to zbyt ogólnie opisałaś do czego MUSISZ mieć aparat, bo być może wystarczy smartfon
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    szczerze? bez obrazy, ale zmarnowałaś pieniądze, które ktoś mógł wykorzystać lepiej! a skoro aparat leżał nieużywany to po co ci kolejny?
    Może tak jak kolega wyżej proponuje wystarczy smartfon

  4. #4
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  5. #5

    Domyślnie

    Zenit?
    Tutaj jest... podpis

  6. #6

    Domyślnie

    Smiena 8M ?
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  7. #7

    Domyślnie

    Ja pierwszy aparat dostałem od ojca Synchro Druh, bardzo się cieszyłem.
    Musisz sam określić jakie zadanie są przed Tobą, co będziesz fotografował, do tego można poczytać tu na forum, co doradzano dla początkujących i bardziej zaawansowanych.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  8. #8

    Domyślnie

    d90 jest idealne. Jezeli dokupisz szkla, do roznej dziedziny fotografii, nie bedziesz potrzebowac juz nic lepszego.
    Problem po czasie moze byc tylko jeden, - jego gabaryty wraz z calym kompletem szkiel.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  9. #9

    Domyślnie

    d90 jest idealne. Jezeli dokupisz szkla, do roznej dziedziny fotografii, nie bedziesz potrzebowac juz nic lepszego.
    Problem po czasie moze byc tylko jeden, - jego gabaryty wraz z calym kompletem szkiel.
    No i matryca po czsie zaczyna doskwierać tzn użyteczne iso w ciemniejszych pomieszczeniach. Chyba że inwestuje się w szkła 1.4 ale cena :/
    Ostatnio edytowane przez sasz87 ; 11-07-2013 o 06:26 Powód: edycja

  10. #10

    Domyślnie

    D90 to idealny aparat "na swój użytek". Jeśli Cię on przerasta, kup dobry kompakt lub zmień hobby. Swoją drogą, szkoda, że pieniądze z dotacji są tak marnowane...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •