Co byście zaproponowali mi, jako laikowi, który bardziej potrzebuje aparatu na swój użytek niż do pracy?
Szukaj
Co byście zaproponowali mi, jako laikowi, który bardziej potrzebuje aparatu na swój użytek niż do pracy?
Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 09-07-2013 o 15:00 Powód: kryptoreklama + ort.
szczerze? bez obrazy, ale zmarnowałaś pieniądze, które ktoś mógł wykorzystać lepiej! a skoro aparat leżał nieużywany to po co ci kolejny?
Może tak jak kolega wyżej proponuje wystarczy smartfon
Proponuję poczytać tu http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=88
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Smiena 8M ?![]()
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Ja pierwszy aparat dostałem od ojca Synchro Druh, bardzo się cieszyłem.
Musisz sam określić jakie zadanie są przed Tobą, co będziesz fotografował, do tego można poczytać tu na forum, co doradzano dla początkujących i bardziej zaawansowanych.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
d90 jest idealne. Jezeli dokupisz szkla, do roznej dziedziny fotografii, nie bedziesz potrzebowac juz nic lepszego.
Problem po czasie moze byc tylko jeden, - jego gabaryty wraz z calym kompletem szkiel.
Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.
No i matryca po czsie zaczyna doskwieraćd90 jest idealne. Jezeli dokupisz szkla, do roznej dziedziny fotografii, nie bedziesz potrzebowac juz nic lepszego.
Problem po czasie moze byc tylko jeden, - jego gabaryty wraz z calym kompletem szkiel.tzn użyteczne iso w ciemniejszych pomieszczeniach. Chyba że inwestuje się w szkła 1.4
ale cena :/
Ostatnio edytowane przez sasz87 ; 11-07-2013 o 06:26 Powód: edycja
D90 to idealny aparat "na swój użytek". Jeśli Cię on przerasta, kup dobry kompakt lub zmień hobby. Swoją drogą, szkoda, że pieniądze z dotacji są tak marnowane...
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami