Podobają mi się...
Jeśli chodzi o zdjęcia w wodzie to nie wiem czemu niektórym ludziom to się nie podoba?
Po co też żałować wejść do wody bo niby sukienka za kilka tysiaków... Takie chwile przezywa się tylko raz w życiu wiec czego by nie?
Szukaj
Podobają mi się...
Jeśli chodzi o zdjęcia w wodzie to nie wiem czemu niektórym ludziom to się nie podoba?
Po co też żałować wejść do wody bo niby sukienka za kilka tysiaków... Takie chwile przezywa się tylko raz w życiu wiec czego by nie?
dwójka poprawiona
dzięki![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
To się cieszę![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Zdjęcia świetne, a 2 poprawiana jest jeszcze lepsza
Jednak to szkło genialne jest
pozdrawiam Piotr.
D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //
Dlaczego zrobiłeś tylko dwa !? Zdjęcia są świetne i dwójeczka z poprawionymi kolorami znacznie lepiej![]()
D300 + MB-D10 + N35 1.8G + 85 1.8G + Sb-900
To szkło uzależnia, jestem na odwyku![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Fajne! pozytywne emocje
1. Albo skadrowałbym mocniej do pół portretu albo jeżeli to już było kadrowane zostawiłbym szerzej z lewej
2. Chciałbym ja zobaczyć w BW bo ma do tego klimat
Pozdrawiam
D300 + D50 + T17-50/2.8 + N50/1.4D + N70-300VR + S8/3.5 Fish + V90/2.5 VMC + SB-800 + ....duzo checi na nauke
Skontaktuj się z nami