Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: na mokro ;)

  1. #11

    Domyślnie

    Podobają mi się...
    Jeśli chodzi o zdjęcia w wodzie to nie wiem czemu niektórym ludziom to się nie podoba?
    Po co też żałować wejść do wody bo niby sukienka za kilka tysiaków... Takie chwile przezywa się tylko raz w życiu wiec czego by nie?

  2. #12

    Domyślnie

    dwójka poprawiona

    dzięki
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    dwójka poprawiona
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  4. #14

    Domyślnie

    Zupełnie inaczej. Teraz to się podoba.
    Fuji

  5. #15

    Domyślnie

    To się cieszę
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  6. #16

    Domyślnie

    Zdjęcia świetne, a 2 poprawiana jest jeszcze lepsza
    Jednak to szkło genialne jest
    pozdrawiam Piotr.
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

  7. #17

    Domyślnie

    Dlaczego zrobiłeś tylko dwa !? Zdjęcia są świetne i dwójeczka z poprawionymi kolorami znacznie lepiej
    D300 + MB-D10 + N35 1.8G + 85 1.8G + Sb-900

  8. #18

    Domyślnie

    To szkło uzależnia, jestem na odwyku
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  9. #19

    Domyślnie

    Fajne! pozytywne emocje

    1. Albo skadrowałbym mocniej do pół portretu albo jeżeli to już było kadrowane zostawiłbym szerzej z lewej
    2. Chciałbym ja zobaczyć w BW bo ma do tego klimat

    Pozdrawiam
    D300 + D50 + T17-50/2.8 + N50/1.4D + N70-300VR + S8/3.5 Fish + V90/2.5 VMC + SB-800 + ....duzo checi na nauke

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BolzZ Zobacz posta
    No, zielone twarze wyglądają średnio :P Fioletowa woda to też raczej nietypowe zjawisko
    Skąd w ludziach potrzeba taplania się w piachu i wodzie w ślubnych ubraniach za kilka(naście) tysięcy?
    Paweł tak ma, większość ślubniaków robi w wodzie !

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •