Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2006
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    100

    Domyślnie

    Ehh Madafaka:/:/ Nie ma jak studiowanie na 2 kierunkach i poczatek sesji No i sie nie załape na taki wypad bo weekendy w szkole do konca czerwca Aaaaa! Mi to by bardziej pasiło w tygodniu ale jak wiadomo większości znowu nie. Jak nie urok to straczka

  2. #42
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    Wpisuję się plener, mimo tego że nie wiem czy zdążę Będę w kontakcie telefonicznym z Mirkiem Mir30

  3. #43

    Domyślnie

    Hej koledzy, jestemy umowieni w sobote o 15.30 pod zamkiem w Bedzinie, wiec jesli ktos ma ochote na spotkanie to zapraszamy.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    no to wklej coś... po to to jest...
    No skoro się już dorobiłem to pokaże pierwsze fotki z Będzina



    Druga fotka w innym topicu:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=27768

    Obiecuje, że na kolejny plenerek w okolicach Będzina stawiam się na 100%. Ostatnio w sobote nie mogłem być niestety z racji na mecz mojej ukochanej drużyny



    Ps. Jak wyglądają kolorki? Bo sam już niem czy grzebać coś w ustawieniach w kompie czy jest ok. U mnie foty wyglądają naturalnie.

    Ps2. Aaaaaaaaaaaaaaa właśnie! Byłbym zapomniał. Ostatnio wracając z Będzina zszokował mnie pewien widok... Mianowicie w samym sercu mej pieknej wioski (Grodziec) stoi sobie jak gdyby nigdy nic amfibia (!!!). Wokól niej krzątają się panowie w moro i coś naprawiają. Wyskoczyłem z samochodu pstryknąłem pare fotek, a przy okazji dowiedziałem się, że od 1 do 3 czerwca jest zlot militarny w Bytomiu. Szczegóły na stronce w dziale "Nadchodzące imprezy":

    http://www.pasilesia.ovh.org/

    Ja wybieram się z moją lepszą połówką w piątek. Mam nadzieje wychaczyć pare ciekawych fotek
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •