Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie [relacja] Będzin

    pierwszy?

    zasadniczo będzin nie jest jakimś oszałamiającym miastem, ale jak ktoś lubi takie klimaty, to proponuję się wybrać... można porobić dramatyczne niebo, albo oskubane kamienice, albo biednych ludzi (choć przy tych, to radzę uważać, bo honorni...)

    ja jednak wolę takie zwykłe obrazki:





    to były obrazki ze wzgórza, na którym rozlokował sie już chyba prawie 700lat temu taki zamek:



    po murach, którego wbrew przepisom, skakał mój synalek



    a to zamek od strony drugiej...



    fajne na początek ?
    może nie jest to jakiś turystyczny szał, ale za to jeszcze ciepłe, z wczoraj

  2. #2

    Domyślnie

    1 to takie Los Angeles... tylko ze inne
    3 i 5 jak dla mnie za ciemno. Z kadrow najlepsze chyba 3. Ciekawe miejsce, mysle, ze warto tam wiecej poeksperymentowac : )

    pozdrawiam
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki za opinię
    no ciemno, bo to jednak nie LA

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    pierwszy?

    zasadniczo będzin nie jest jakimś oszałamiającym miastem, ale jak ktoś lubi takie klimaty, to proponuję się wybrać... można porobić dramatyczne niebo, albo oskubane kamienice, albo biednych ludzi (choć przy tych, to radzę uważać, bo honorni...)

    ja jednak wolę takie zwykłe obrazki:





    to były obrazki ze wzgórza, na którym rozlokował sie już chyba prawie 700lat temu taki zamek:



    po murach, którego wbrew przepisom, skakał mój synalek


    a to zamek od strony drugiej...



    fajne na początek ?
    może nie jest to jakiś turystyczny szał, ale za to jeszcze ciepłe, z wczoraj


    Jakbys przeszedl dalej za zamek to mozesz pofocic stary cmentarz żydowski, od zamku poniżej masz pałac Gzichowski, kawałek dalej na początku Grodżca masz cementownie z 1918 r bodajze itd



    jak oczywiscie lubisz taki klimat, w zeszłym tygodniu robilismy tam reportaz, niedbawem wstawie kilka fotek.

    Ostatnio edytowane przez sheridans ; 07-04-2007 o 15:30
    Mr. Nikus+ Ms. Sabinka+Uncle Tom-ron & familly Nikkor /m42, m39, AK47, UZI
    D70s N50/1.8D N18-70D

  5. #5

    Domyślnie

    o, robi się całkiem miły będziński kącik

    i dzięki za informacje, bo w będzinie jeszcze będę
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 07-04-2007 o 15:56

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheridans Zobacz posta
    Jakbys przeszedl dalej za zamek to mozesz pofocic stary cmentarz żydowski, od zamku poniżej masz pałac Gzichowski, kawałek dalej na początku Grodżca masz cementownie z 1918 r bodajze itd
    nie Grodżca, tylko Grodźca A cementownia to istna mekka okolicznych amatorów fotografii
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo mi się spodobało to miejsce, ale ode mnie jest trochę za daleko na jeden dzień wyskoczyć. Jestem z Wałcza a do Będzina mam 408.21 km. Ale z pewnością zapamiętam to miejsce i jak będę w okolicy to prawdopodobnie zajadę. Zamek i cementownia wydają się być interesującymi miejscami.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b202 Zobacz posta
    Bardzo mi się spodobało to miejsce, ale ode mnie jest trochę za daleko na jeden dzień wyskoczyć. Jestem z Wałcza a do Będzina mam 408.21 km. Ale z pewnością zapamiętam to miejsce i jak będę w okolicy to prawdopodobnie zajadę. Zamek i cementownia wydają się być interesującymi miejscami.

    Mam rodzinę w Pile to wiem jaki to kawałek drogi - jak byś się zdecydował na przyjazd chętnie potowarzyszę Ci jako przewodnik

    Robert S. - nie czepiaj się literówek, jak masz ochotę to za tydzień będziemy robili reportaż na starej kopalni z zostawionym osprzętem - jeżeli jesteś zainteresowany możemy pofocić
    Mr. Nikus+ Ms. Sabinka+Uncle Tom-ron & familly Nikkor /m42, m39, AK47, UZI
    D70s N50/1.8D N18-70D

  9. #9

    Domyślnie

    1 dla mnie boska tylko bardziej centralnie i bez tej dziury w jezdni

  10. #10

    Domyślnie

    tu macie kilka fotek z tej cementowni

    http://forum.nikon.org.pl/showthread...604#post266604
    Mr. Nikus+ Ms. Sabinka+Uncle Tom-ron & familly Nikkor /m42, m39, AK47, UZI
    D70s N50/1.8D N18-70D

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •