Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2006
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    100

    Domyślnie

    Hmm to możnaby kiedyś zorganizować jakaś ustawke Bo samemu to tak nudno a zreszta jak wiadomo w "kupie siła" Byle nie w weekend bo standardowo mam szkołe:/:/Dziś fajna pogoda, jest godz 15 to może skocze sobie na pogorie humanitarnie postrzelac do kaczek i łabędzi puki jasno.

  2. #22

    Domyślnie

    Ja bardzo chetnie sie wybiore na taka ustawke, jesli oczywiscie trafi w wolne od pracy.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  3. #23

    Domyślnie

    Ja również jestem za, z tym że tez w wekendy nie bardzo (chciał sie człowiek dokształcić to teraz ma ) chyba że będzie miało być fajnie to sie pomyśli , a w ciagu tygodnia to prawie zawsze.
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert S. Zobacz posta
    No tak, światło to podstawa Mam za sobą plenery w cementowni, które były do bani właśnie z powodu jego braku
    No to panowie, może by tak jakiś fajny plener w naszych okolicach zorganizować?? Ja chętnie bym zaczął od samego Będzina, bo na mieście naprawdę fajne rzeczy można złapać

    P.S. Sheridans, co z tym plenerem na terenie kopalni?? Daj cynk via mail albo PW

    Sorry ze sie nie odzywalem ale praca zawodowa mnie wykańcza ostatnimi dniami. Głównym tajnym organizatorem jest Bruno i to on załatwia wejście, także czekamy na sygnał od niego i jeżeli tylko będzie ta możliwość to atakujemy
    Mr. Nikus+ Ms. Sabinka+Uncle Tom-ron & familly Nikkor /m42, m39, AK47, UZI
    D70s N50/1.8D N18-70D

  5. #25

    Domyślnie

    Ok, mam nadzieję, że jednostka organizacyjna da radę póki co nie przystępujemy do akcji desandotwej, czekam w gotowości
    Bez odbioru
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  6. #26

    Domyślnie

    Fajnie,też bym się wybrał do Będzina na zamek i oczywiście do cementowni.Mam niestety mało czasu ale będę zaglądał i jak będzie termin to coś pokombinuje.
    A co do cmentarza żydowskiego w Katowicach to nie jest potrzebne zezwolenie.Byłem tam z grupą znajomych z innego forum,pogadaliśmy kulturalnie z ochroniarzami(chyba),obiecaliśmy kulturalne zachowanie i wpuścili nas na godzinkę.Cmentarz ma niesamowity klimat mimo małych rozmiarów
    taki przykładhttp://www.digart.pl/zoom/197615/cmentarz_zydowski.html

    nie śmiać się to były moje początki fotografowania

  7. #27

    Domyślnie

    Oj coś mało nawyliczaliśie tych miejscówek do focenia na terenie Będzina! Sama Dorotka w Grodźcu - zabytkowy kościółek, wzgórze i punkt widokowy. Na wzgórzu z którego wieczorem jest widok na całe Zagłebie Dąbrowskie niczym z filmu amerykańskiego (zresztą też się tam ustawiają rzedy samochodzików wieczorkami i w każdym autku po 2 osoby i każde autko charakterystycznie buja ). Jakby ktoś chciał pofocić koniki to jest i stadnina w parku Rozkówka (przyroda, drzewka, leśne ścieżki i stadnina, często można spotkać ludzi jeżdżących po lesie na konikach). Troszke dalej w Wojkowicach miejscówka podobna do cementowni grodzieckiej również ruiny cementowni wraz z ruinami po byłej kopalni.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #28

    Domyślnie

    no to wklej coś... po to to jest...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    no to wklej coś... po to to jest...
    Jak już będe miał mojego upragnionego, wymarzoneg NIKOSIA to gwarantuje, że wrzuce . A jak narazie to dysponuje jedynie kiepskimi fotkami z Canona A70 i Panasonica FZ7......
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #30

    Domyślnie

    Napewno nie sa az takie kiepskie, szczegolnie te z panasa.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •