Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie TRYB POLA AF i tryb ustawienia ostrości

    Witam
    Mam aparat Nikon D5100. Oststanio sie nim bawiłam i cos zminilam w ustawieniach chyba , ze teraz w zadnym trybie nie moge zmienic w ustawieniach Trybu pola AF i trybu ustawienia ostrości w kazdym trybi te dwa pola sa ciemno szare i w ogole nie moge na nie kliknac.. czy ktos moze wie jak to naprawic???

  2. #2

    Domyślnie

    kali radzi, kali zajrzeć do instrukcja

  3. #3

    Domyślnie

    Patrzyłam w instrukcji i nic nie pisze o tym jak sie zablokuje te dwie obcej

  4. #4

    Domyślnie

    Ok, nie chce Ci się wertować instrukcji to nie, ale nikt za Ciebie tego robić nie będzie.. zapewniam że w instrukcji jest napisane jak to odwrócić niestety twoja łamana polszczyzna nie pozwala dokładnie zdiagnozować problemu, najszybciej będzie jak naciśniesz dwa przyciski przy których jest zielona kropka i przytrzymasz parę sekund to zresetuje ustawienia na fabryczne.

  5. #5

    Domyślnie

    Czytanie nie boli...
    D90, N 50 1.8 G, T 17-50 2.8, Zeiss 135 3.5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaa88 Zobacz posta
    Witam
    Mam aparat Nikon D5100. Oststanio sie nim bawiłam i cos zminilam w ustawieniach chyba , ze teraz w zadnym trybie nie moge zmienic w ustawieniach Trybu pola AF i trybu ustawienia ostrości w kazdym trybi te dwa pola sa ciemno szare i w ogole nie moge na nie kliknac.. czy ktos moze wie jak to naprawic???
    Sprawdź czy na obiektywie nie włączyłaś przypadkiem trybu M.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •