Close

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 106

Wątek: E book

  1. #61

    Domyślnie

    Nie wiem. Ja kupiłem od razu kartę Sandisk Ultra 64GB 40MB/s i dopłaciłem 5 Euro.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  2. #62
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Nie wiem. Ja kupiłem od razu kartę Sandisk Ultra 64GB 40MB/s i dopłaciłem 5 Euro.
    Co wyszukasz, to promocja
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  3. #63

    Domyślnie

    Dostawa karty za darmo, jeśli przy zakupie Kindle zaznaczy się Prime na 7 dni. Tylko trzeba to od razy wypowiedzieć, żeby potem nie pobrali kasy.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  4. #64

    Domyślnie

    Najlepiej chyba kupować przez Internet. Ja kupiłem w niemieckim Saturnie i jak przyszło do wymiany to napisali, że nie ma problemu ale nowy sprzęt mogą odesłać tylko na adres w Wielkiej Brytanii bo stamtąd niemiecki Saturn brał czytniki. Porażka.

  5. #65

    Domyślnie

    Dwa razy reklamowałem Kindle kupionego na allegro. Amazon przysyłał kurierem nowy bez pytania (pomimo mechanicznego pęknięcia ekranu), a w ciągu 30 dni odbierali stary. Pierwotnie miałem wersję z reklamami (tylko na rynek amerykański), ale przysłali wersję odblokowaną.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #66

    Domyślnie

    Mojego Kindelka kupiłam na allegro, działa bez zarzutu, ale długo siedziałam nad skonfigurowaniem do własnych potrzeb żeby nie był kolejną zabawką. Zaskakująco wygodny 9niemęczący oczu) sposób czytania i zawsze "pod ręką".

  7. #67

    Domyślnie

    Odkopię. Czy jest jakaś większa różnica między zwykłym Kindle touch a paperwhite oprócz podświetlenia i większej rozdzielczości? Czy funkcjonalność obu jest na podobnym poziomie czy może mimo wszystko warto dopłacić do paperwhite lub innego czytnika(Pocketbook?). Czytnik ma służyć głównie do czytania po angielsku, w związku z czym przydałby się słownik ang-pol, oraz do sporadycznego przeglądania pdfów z czym podobno nie jest najlepiej w Kindlu. Pytania może niezbyt precyzyjne ale temat jest mi obcy i nawet nie wiem o co dopytać. Czas pracy na baterii podobno we wszystkich czytnikach jest więcej niż ok więc o to się nie martwię.

  8. #68

    Domyślnie

    Oswietlenie to niesamowite ulatwienie, warte doplaty. Poza tym pw mozesz kupic na amazon.de z normalna wysylka do Polski.

  9. #69

    Domyślnie

    Paperwhite mam i używam kilka lat. Dzielnie służy do tego, do czego został przeznaczony, czyli do czytania. Epuby trzeba konwertować do mobi (calibre rulez ). Zapomnij niestety o czytaniu pdf-ów. Pdfy są z regułu formatowane do rozmiaru A4 i nawet jeśli będziesz miał czytnik z reflow to dokument wygląda paskudnie. Do czytania plików pdf rozważ zakup czytnika 10 cali.

  10. #70

    Domyślnie

    Zajrzałem na amazon.de i wersji podstawowej nie wysyłają do Polski lub nie widzę takiej opcji (w Polsce do kupienia za ok 320 plnów) a paperwhite 3 kosztuje już ponad 600 plnów dlatego zastanawiam się czy oprócz tego podświetlenia jest jeszcze coś za co warto dopłacić. Szkoda, że wcześniej nie zajrzałem bo była walentynkowa promocja. O pdfach napisałem w sumie tak na wszelki wypadek bo nie jest to konieczne. Konieczny jest za to dobry słownik bo osoba która będzie go używać chce się w ten sposób uczyć języka. Gdzieś doczytałem, że w Kindlach można sobie tworzyć fiszki co byłoby bardzo fajne, nie wiem jedynie czy ta opcja jest we wszystkich modelach. Czy podświetlenie poprawia komfort czytania także za dnia, bo wieczorem w sumie za dużo nie będzie czytane? Może to głupie pytanie bo "normalne" książki mi nie świecą i jakoś daję radę ale na wszelki wypadek wolałem dopytać I ostatnie pytanie. Za 450 plnów znalazłem też Pocketbook Touch Lux 3, który wg niektórych testów i specyfikacji prezentuje się podobnie do Paperwhite, ma podświetlenie i czyta kilka formatów. Ktoś korzystał z tego modelu? Można tam korzystać ze wspomnianego słownika na zasadzie po przytrzymaniu palca na słowie pojawia się definicja i czy tam można wgrywać inne słowniki? Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 13-02-2016 o 12:01

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •