Przy tego typu zdjęciach korzystaj z priorytetu przysłony (A) bo jest po prostu wygodniejszy. Ustawiasz przysłonę i iso a automatyka aparatu dobierze czas do sytuacji. W razie gdyby była słaba pogoda i aparat dobierał zbyt długi czas to zwiększ iso.
Nie trzeba za każdym razem skupiać się na dobieraniu czasu ekspozycji a można skupić się ma kadrze. Nie ukrywam bardzo by się przydało bo na tych zdjęciach z wątku kadrowanie leży i kwiczy![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
to chyba musze zaczac jednoczesnie pracowac nad ostroscia i kadrem. 
Skontaktuj się z nami