witam mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ze jak robie zdjecia wieczorem ustawiam sobie fajnie wszystko na statywie i wlaczam trym M to jak chce zrobic zdjecie to tylko widze jak miga lampka i nie chce sie zdjecie zrobic naciskam i nic w czym problem omzeie byc ? a jak zmienilem na obiektywie na manualny AF to zrobiolo a na automatycznym juz nie chce ...
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami