Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Moje B&W

  1. #1

    Domyślnie Moje B&W

    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  2. #2

    Domyślnie

    Za duży chaos, nie wiadomo na czym skupić wzrok I szkoda ze jest to raczej siwo-białe, niżli czarno-białe. Zlewa się.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    Za duży chaos, nie wiadomo na czym skupić wzrok I szkoda ze jest to raczej siwo-białe, niżli czarno-białe. Zlewa się.
    Dzięki za opinie. Chaosu w tych kniejach trudno ominąć. To moje pierwsze foty ze statywu, na długich czasach
    Pozdro

    PS Dobra. Na drugi wypad wezmę łopatę i uporządkuję tym podobne miejsca. Przekopię, usunę korzenie itp..... Będzie pan zadowolony
    Ostatnio edytowane przez swider ; 26-06-2013 o 13:58 Powód: Łączenie.
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •