Szukaj
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Za duży chaos, nie wiadomo na czym skupić wzrokI szkoda ze jest to raczej siwo-białe, niżli czarno-białe. Zlewa się.
Ostatnio edytowane przez swider ; 26-06-2013 o 13:58 Powód: Łączenie.
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Skontaktuj się z nami