witam
kolejne pytanie o skany:
ponieważ zacząłem focić średnim formatem i robię to amatorsko postanowiłem kupić skaner płaski . Gdyby tylko mały obrazek szukałbym skanera do filmów a tak wyszło mi że taki epson 4810 będzie najlepszy przy całkiem niskiej cenie.
Niestety chyba nie potrafię go używqć tak jak należy bo to co wychodzi ( automat z odfajkowanymi opcjami redukcji szumów ewentualnie wyostrzenie ) to nie to, a z opinii jakie gdzieś tam wyczytałem powinno być dobrze.
jeśli ktoś mi może coś podpowiedzieć , pomóc będzę wdzięczny
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami