Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
Nie wiem co jest super.
Jak dla mnie nic specjalnego, nie jest usprawiedliwieniem, że byłeś tam pić
Pozdrawiam Mirek
Picie w pracy??? (twórczej oczywiście) Karygodne! Tłumaczenie się brakiem sprzętu? Idiotyczne: to po co było w ogóle zdjęcie robić? A, poza tym fota bardzo mi się podoba. W jednym mignięciu oddany charakter osoby. Jest prawdziwe i robi większe wrażenie niż dziesiątki innych wycyzelowanych, dopieszczonych i ... sztucznych.