Picie w pracy??? (twórczej oczywiście) Karygodne! Tłumaczenie się brakiem sprzętu? Idiotyczne: to po co było w ogóle zdjęcie robić? A, poza tym fota bardzo mi się podoba. W jednym mignięciu oddany charakter osoby. Jest prawdziwe i robi większe wrażenie niż dziesiątki innych wycyzelowanych, dopieszczonych i ... sztucznych.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami