Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113
  1. #11

    Domyślnie

    Na dniach musiałbym podjąć decyzję w sprawie terminów moich tegorocznych wyjazdów, a tu w temacie Gruzja cisza...
    W związku z brakiem namacalnych terminów, rezygnuję.

  2. #12

    Domyślnie

    Proszę mnie dopisać. Jeżeli termin będzie wrześniowy to raczej jestem zdecydowany.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  3. #13

    Domyślnie

    ja też czekam na jakiś konkretny termin bo "albo albo" jest za bardzo ryzykowne a ja też już muszę ustalać termin wrześniowego urlopu
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Najchętniej 7-17 września.
    Dłuższy dzień. Winogrona na krzakach Temperatury wcale nie takie wysokie jak pisał Zen.

    Prosiłem o podanie nr telefonów na PW (Robrym, Księżak, downunder - proszę zróbcie to)
    Jesli deklaracje podtrzymają 3 powyższe osoby plus Piotr, Bartek z żoną, Kasia, Marek, kolejny Bartek, może Zen - to mamy ze mną 10 -11 osób. Wcale na to nie liczę. Dam cynk w 2 miejsca i zobaczymy jaki będzie odzew. Zapowiada się, że do końca czerwca będzie nas ponad 10, czyli przy wycofaniu się kilku osób i tak do wyjazdu dojdzie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Najchętniej 7-17 września.
    Dłuższy dzień. Winogrona na krzakach Temperatury wcale nie takie wysokie jak pisał Zen.

    Prosiłem o podanie nr telefonów na PW (Robrym, Księżak, downunder - proszę zróbcie to)
    Jesli deklaracje podtrzymają 3 powyższe osoby plus Piotr, Bartek z żoną, Kasia, Marek, kolejny Bartek, może Zen - to mamy ze mną 10 -11 osób. Wcale na to nie liczę. Dam cynk w 2 miejsca i zobaczymy jaki będzie odzew. Zapowiada się, że do końca czerwca będzie nas ponad 10, czyli przy wycofaniu się kilku osób i tak do wyjazdu dojdzie.
    Niestety odpadam definitywnie. Plan wyjazdów mam już zaklepany. Życzę uczestnikom wyprawy wielu wspaniałych zdjęć z tego pięknego kraju.

  6. #16

    Domyślnie

    Jacek, dziękuję za info o tej nowej wyprawie. Jeśli termin byłby wrześniowy, to mnie wpisz na listę. Październik odpada, niestety. Pozdrawiam. M.

  7. #17

    Domyślnie

    mnie też ten termin 7-17.09 wstępnie pasuje ...
    tylko dobrze by było aby pojawiło się więcej konkretów ... bo mam też dwa inne alternatywne wyjazdy i chciałbym już wszystko zaplanować
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  8. #18

    Domyślnie

    Pomyślcie o samolocie z Tbilisi do Swaneti (Mestia). Tanio i nieziemsko podobno. Ja nie trafiłem z pogodą i musiałem się tłuc prze cały kraj.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  9. #19

    Domyślnie

    Swanetia, tak Swanetia byłaby doskonałym uzupełnieniem tego programu. Te wieże... i w ogóle.. podobno widoki zabierające dech z piersi .

  10. #20

    Domyślnie

    Jeżeli wrzesień to proszę o wpisanie na listę i więcej konkretów (jeżeli już są).
    Poleciało pw.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •