Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie Zabytkowe aparaty ...

    Czy robi ktoś tu zdjęcia starymi, zabytkowymi aparatami?

  2. #2

    Domyślnie

    A co masz na myśli w kategorii "zabytkowe aparaty"?
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    A co masz na myśli w kategorii "zabytkowe aparaty"?
    zenit, smiena..
    Völkchlor

  4. #4

    Domyślnie

    Tym właśnie kończy się zadanie mało precyzyjnego pytania w tym dziale forum.
    Wychodzi, ze najstarszy aparat z mojej kolekcji, to nabyty ostatnio Canonet, starszy ode mnie choć z tej samej dekady. Nie czuje się zabytkiem, zatem to pewnie nie o to chodzi. Miałem okazję robić zdjęcia Adoxem Golf 63, ale nie wspominam tego miło. Ergonomia żadna, a jeszcze miał zrąbany transport filmu i miałem potem problem z pocięciem filmu.
    Ogólnie stare aparaty traktuję jako ciekawostkę, jak ktoś ma sprawny i chce pożyczyć, to czemu nie spróbować. Ale darzyć je estymą, tylko ze względu, na to, ze tak wiekowy sprzęt daje radę? To nie dla mnie. Ważniejsze są zdjęcia niż sprzęt.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Zabytkowy znaczy przedwojenny.
    Ma ktoś w posiadaniu?

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Ja mam taki z obiektywem z 1906 roku. Nie wiem czy jest wystarczająco zabytkowy, ale wyglada na taki.
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Ja na ten przykład mam między innymi Druha - nówkę, w pudełku, zakupionego na Allegro 29.06.2007. Cena wywoławcza 49.99, końcowa 255.00 zł, nazwa aukcji "Nowy Synchro Druch !!! 6 x 6 WZFO Warszawa".
    Czy w związku z powyższym to już zabytek?

    PS Sprzedać ostatecznie mogę, ale tylko wariatowi który zapłaci co najmniej 666 zł.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam kieva 3 i voigtlandera perkeo, oba z początku lat 50, czyli powojenne.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •