Witam.
Od dłuższego czasu zamierzałem zrobić sobie stronkę i tak właśnie ostatnio mnie naszło do dłubaniny.
Proszę Was o ocenę, co nie tak, co poprawić.
Stronką jest jeszcze w fazie testów. Miniatury nie są wyrównane, podpisy itp., jest postawiona na darmowym serwerze. Chodzi mi o ogólny zarys.
http://robertlabuz.cba.pl
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami