Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
  1. #51

    Domyślnie

    Witam Nikoniarzy.. Jak sięgam pamięcią zacząwszy od analogowych, używałem Canona. Coś mnie skłoniło do zmiany systemu na Nokona. Pierwsze body to d300 po roku zaczęły odklejać się gumy. Następnie stałem się ,,szczęśliwym,, posiadaczem nowego D7000 zakupionym w Foto-Jocker-e. Jak się później okazało na tabliczce znamionowej figurował piękny napis Made in Tajland. Trochę mnie to zdziwiło, ale co tam myślę sobie, nie jest ważne gdzie jest wyprodukowany, Nikon chyba sprawuje kontrolę nad jakością. Niestety zawiodłem się w bardzo krótkim czasie. Dokupiłem org. grip który po miesiącu zaczął trzeszczeć nie był spasowany odkręcał się. Mało tego po używaniu ok 4-5 ciu miesięcy zaczęły wycierać się przyciski nawigacyjne w body (literki). Cóż można dodać, sprzęt produkowany w krajach trzeciego świata nigdy nie będzie, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wiąże się to z kosztami. Po sprzedaniu tego gówna, wróciłem do Canona. Zakupiłem 50D oraz w idealnym stanie na rynku wtórnym 1D MIII służą mi do dnia dzisiejszego bez najmniejszego zarzutu w ekstremalnych warunkach. Pozdrawiam.

  2. #52

    Domyślnie

    Ważne, że znalazłeś to czego szukałeś
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #53

    Domyślnie

    Dokładnie,Amen
    D200 - Nikon 50mm f1.8d - Sigma 18-50 f2.8-4.5 - Tokina 50-135 f2.8 - Helios 44m4 - Nissin Di700
    moja evolucja d3100-d90-d7000- wszystko z Sigmą 17-50 f2.8

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sasorki Zobacz posta
    Witam Nikoniarzy.. Jak sięgam pamięcią zacząwszy od analogowych, używałem Canona. Coś mnie skłoniło do zmiany systemu na Nokona. Pierwsze body to d300 po roku zaczęły odklejać się gumy. Następnie stałem się ,,szczęśliwym,, posiadaczem nowego D7000 zakupionym w Foto-Jocker-e. Jak się później okazało na tabliczce znamionowej figurował piękny napis Made in Tajland. Trochę mnie to zdziwiło, ale co tam myślę sobie, nie jest ważne gdzie jest wyprodukowany, Nikon chyba sprawuje kontrolę nad jakością. Niestety zawiodłem się w bardzo krótkim czasie. Dokupiłem org. grip który po miesiącu zaczął trzeszczeć nie był spasowany odkręcał się. Mało tego po używaniu ok 4-5 ciu miesięcy zaczęły wycierać się przyciski nawigacyjne w body (literki). Cóż można dodać, sprzęt produkowany w krajach trzeciego świata nigdy nie będzie, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wiąże się to z kosztami. Po sprzedaniu tego gówna, wróciłem do Canona. Zakupiłem 50D oraz w idealnym stanie na rynku wtórnym 1D MIII służą mi do dnia dzisiejszego bez najmniejszego zarzutu w ekstremalnych warunkach. Pozdrawiam.
    Czyli kupiłeś to samo co sprzedałeś... tylko z inną naklejką.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #55

    Domyślnie

    "(...) na tabliczce znamionowej figurował piękny napis Made in Tajland (...)"

    Zawsze mogłoby być gorzej, czyli np. Made in Bangladesz lub Made in China. Choć z tej trójki wielu wolałoby mieć ten ostatni napis na aparacie bo dziejsze "China" to nie to, co dawniejsze...

  6. #56

    Domyślnie

    Mało tego po używaniu ok 4-5 ciu miesięcy zaczęły wycierać się przyciski nawigacyjne w body (literki).
    To prawda że n przegina z tandetnością wykonania niektórych elementów, ale o tak szybko wycierających się przyciskach to jeszcze nie słyszałem. Ciekawe jaki przebieg obsłużyły i czy kolega nie ma jakiegoś żrącego potu, hehe.

    Najlepszy tekst jaki tu czytałem był o tym, że ktoś zdjął gumę z bodajże 24-70 i założył ją na kubek imitujący obiektyw a gumę z kubka na obiektyw i trzymała lepiej niż oryginał... To była gruba zajawka...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •