Pytanie może głupie, ale trudno. Robiłam ostatnio kilka zachodów słońca na pomoście. Niestety bez statywu, w związku z czym aparat położyłam na ławeczce. Wszystko wyglądało dobrze, dopóki nie obejrzałam zdjęć na kompie. Horyzont lekko się przekrzywia w jedną stronę. I tu moje pytanie - czy da się go "przekręcić", ale tak, żeby nie trzeba było ucinać rogów. Z przycinaniem wystarczy 3-5 stopni, ale wtedy tracę kawałek zdjęcia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami