Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Kofeina

  1. #21

    Domyślnie

    Sorki sailor za późną odpowiedź

    Nie wiem tylko, jak miałbym stwierdzić, że fotka "buły" przez Ciebie zrobiona nie jest w 90% wynikiem pracy w photoshopie, bo przecież o to nam się tu między innymi rozchodziło: sztuczki "live" kontra PS, bo jakby tego nie oceniać, to i jedno i drugie jest nabijaniem odbiorców w butelkę. Na początku stwiedziłeś:


    dlatego tez nalezy po prostu umiec robic zdjecia w sensie masz do sfotografowania steka to robisz 3-4 foty i pozamiatane a nie trzaskac 300 zdjec zeby potem moze cos wybrac i w postprocessingu pracowac nad tym by jakos wygladalo


    Ot...i cały problem Stek prosto z patelni, to zupełnie inna bajka w porównaniu z bułą z fastfooda.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Nie wiem tylko, jak miałbym stwierdzić, że fotka "buły" przez Ciebie zrobiona nie jest w 90% wynikiem pracy w photoshopie
    mozesz podjechac obejrzec nefa - nie wiedze problemu

    bo przecież o to nam się tu między innymi rozchodziło: sztuczki "live" kontra PS, bo jakby tego nie oceniać, to i jedno i drugie jest nabijaniem odbiorców w butelkę.
    nie wiem czy wiesz ale cala fotografie jest nabijaniem odbiorcow w butelke - dobor odpowiedniego obiektywu, iso, kadru, sposob obrobki negatywu, papier do wydruku - wszystko. Kwestia tego by umiec zachowac w tym umiar. Aktulanie jestem w trakcie fotografowania menu dla jednej z restauracji - nawe tnie chcialbym znac odpowiedzi na propozycje/probe wykorzystania plastikowych zamiennikow zamiast produktow Klienta. bez watpienia wiecej zdjec juz bym dla niech nie zrobil


    Na początku stwiedziłeś:


    dlatego tez nalezy po prostu umiec robic zdjecia w sensie masz do sfotografowania steka to robisz 3-4 foty i pozamiatane a nie trzaskac 300 zdjec zeby potem moze cos wybrac i w postprocessingu pracowac nad tym by jakos wygladalo


    Ot...i cały problem Stek prosto z patelni, to zupełnie inna bajka w porównaniu z bułą z fastfooda.
    ale jaki problem? bo nie rozumiem - przeciez ja nie pisalem ze bulki z mc donaldsa trzeba fotografowac po noszeniu ich dwie godiny w torbie podczas podrozy zatloczonym metrem. wiadomo ze do zdjec bula jest robiona na swiezo. natomiast zapewniam cie ze zawartosc tej buli w niczym sie nie rozni od tego co dostajesz kupujac - rozni sie ulozenie ekspozycja oswietlenie - zawartosc jest ta sama. gdyby bylo inaczej zbankrutowaliby na procesach.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  4. #24

    Domyślnie

    Ja wrzucam zdjęcie z kawą a tu dyskusja o używaniu plastiku w fotografii produktowej ? ..moderacja na wakacjach

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar Leon343
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Katowice, Jaworzno
    Posty
    103

    Domyślnie

    To taka luźna rozmowa o hamburgerach przy kawie.
    D600 | SB700 | N24-70/2.8 | N70-200/2.8VRII | N50/1.8D | N85/1.8G

  6. #26

    Domyślnie

    I całkiem ciekawa, mam nadzieję, że Sailor zaprezentuje na forum zdjęcia buły, wątek dodaję do obserwowanych.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    I całkiem ciekawa, mam nadzieję, że Sailor zaprezentuje na forum zdjęcia buły, wątek dodaję do obserwowanych.
    cholera ..zupelnie mi z glowy wylecialo... dobrze ze mi przypomniales ... slowo sie rzeklo wiec postaram sie na dniach cos wrzucic .. tylko troche rozciagne dobe
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  8. #28

    Domyślnie

    Taaa, jakiś mały wehikuł czasu by się przydał

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    Taaa, jakiś mały wehikuł czasu by się przydał
    dzieki za upominanie i mobilizacje:
    http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239388
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •