Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Muzeum Historii Żydów Polskich

    Pierwsza wizyta w tym miejscu, pierwsze próby podejścia do tego budynku. Oceńcie te kadry, jeśli macie jakieś uwagi, propozycje - chętnie wysłucham/przeczytam.



    [1]


    [2]


    [3]


    [bonus]




  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jeszcze nie byłem, żeby własnym okiem całość okiem ogarnąć, ale do tego, co zapodałeś przyczepić się nie umiem

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    A ja umiem

    1. Odrobinke ciasno na gorze, i chcialbym wiecej swiatla z prawej (na drzewie i podlodze )
    2. Malutki kroczek do tylu bo odrobine ciasno na dole
    3. Ok
    bonus - najlepszy, swietne!
    4. troche ciasno na gorze

    Ale set ogolnie przyjemny.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze. Przyjmuję uwagi odnośnie jedynki, co do dwójki zostanę przy tym kadrze czwórka specjalnie tak cięta, wyżej już kończy się budynek.
    Ale ponieważ nie byłem tam w pojedynkę, to może niedługo zobaczymy materiał uzupełniający moje kadry?

  6. #6

    Domyślnie

    Dobrze pokazana i sfotografowana architektura. Bonus i zdjęcie nr 4 - klasa. Jak Shaolin, na czwórce mam wrażenie ciasnoty. Ze zdjęć 1-3 wynika jednak, że taką "ciasnotę" w ramach bryły budynku zaprojektowali architekci. Z drugiej strony być może odrobina nieba dodałaby pozytywnego oddechu w kadrze - na dole budynek również kończył się, a znalazłeś miejsce na pokazanie podłogi . Ale to tylko takie dywagacje osoby, która nie widziała na żywo tego obiektu.
    Myślę też, że bardzo dobrze wybrałeś godzinę fotografowania - oświetlenie sztuczne bardzo dobrze "ożywiło" (tonalnie, kolorystycznie) elewację - mam zwłaszcza na myśli czwórkę.
    Z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony Muzeum
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 08-06-2013 o 13:06

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Z drugiej strony być może odrobina nieba dodałaby pozytywnego oddechu w kadrze - na dole budynek również kończył się, a znalazłeś miejsce na pokazanie podłogi
    Tu mnie masz Na swoje usprawiedliwienie powiem że z jasnym niebem nie wygląda to lepiej. Przynajmniej nie ten kadr, który mam.
    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Myślę też, że bardzo dobrze wybrałeś godzinę fotografowania - oświetlenie sztuczne bardzo dobrze "ożywiło" (tonalnie, kolorystycznie) elewację - mam zwłaszcza na myśli czwórkę.
    W takim razie wrzucę jeszcze ostatnie zdjęcie zrobione tego wieczoru, gdy noc już zaczęła wygrywać...


  8. #8

    Domyślnie

    Piątka dobra kadrowo, ładnie pokazująca elewację. Niebo w dobrym kolorze.

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Piatka git, mozna odrobinke wyciagnac z cienia tu i tam, ale reszta mi sie podoba.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Ale ponieważ nie byłem tam w pojedynkę, to może niedługo zobaczymy materiał uzupełniający moje kadry?
    Poczułem się wywołany do tablicy :]
    Nie będę zakładał nowego tematu, żeby nie powielać materiału. A kilka moich zdjęć to byłoby raczej uzupełenienie tematu. Wrzuciłem je na swoją stronę.

    A wracając do tematu, właśnie nie mam takiego dobrego kadru pokazującego całość budynku. Tzn kadr mam ale mi się nie podoba tak jak tu pokazałeś zdj [1] - przy czym szkoda że nie zabraliśmy lampy, bo dobrze byłoby oświetlić drzewo po prawej na pierwszym planie.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •