Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arram Zobacz posta
    O kolorach i jakości już słyszałeś (pod czym się podpisuję). Ja natomiast mam pytanie - jaki obiektyw i ogniskowa?
    Obiektyw 24-70 f2.8 ognisskowa na 90% 24 ale musze sprawdzic
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  2. #12
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    32mm. Exif Ci prawdę powie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Koliber44 Zobacz posta
    (...) Co do sprzetu foto bylo robione d700 z 24-70 szklo nie najlepsze ale i nie najgorsze do tego typu fotografi ..... po powrocie z urlopu stwierdzilem ze fajn8e by bylo wkrecic sie w ten rodzaj focenia. Szybka decyzja i od soboty posiadam D800 czekam jeszcze za 16-35 f4 (...) Jeszcze jedno uzywalem lightrooma 3 i nie jest to chyba najlepszy wybor(...)

    Czlowieku jak ja bym takie zabawki posiadał to sikał bym ze szczescia... Nie forsuj obróbki, staraj sie aby zdjecia poprawnie wychodziły juz z aparatu. Zainwestuj w filtry, baw sie tym... żaden stress... Bedzie dobrze!

    A wybór dokonales zaj... SUPER!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    32mm. Exif Ci prawdę powie
    faktycznie wróciłem do domu sprawdziłem jest 32mm a spowodowane to było użyciem systemu cokina P przy 24mm pojawia sie ramka
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Czlowieku jak ja bym takie zabawki posiadał to sikał bym ze szczescia... Nie forsuj obróbki, staraj sie aby zdjecia poprawnie wychodziły juz z aparatu. Zainwestuj w filtry, baw sie tym... żaden stress... Bedzie dobrze!

    A wybór dokonales zaj... SUPER!
    heh fakt po zakupie D800 uśmiech mi z twarzy nie schodzi , co do stresu to go nie mam , kumpel mi kiedyś powiedział zacznij wrzucać foty na forum nieraz dostaniesz opr , czasami dobra rade i z czasem pozwoli to robić lepsze foty ... tego się trzymam , ....

    a to jeszcze 2 wersje tego zdjęcia
    1.

    2.

    bonusik
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  6. #16

    Domyślnie

    Zdjęcia są dalej niedoświetlone, na dwójce kolor już lepszy, ale dalej nie jest to co ma być no i dalej coś jest nie tak z jakością zdjęcia (zobacz na kontury zamku i wyspy)

  7. #17

    Domyślnie

    to foto natomiast jest dziełem grzegorza i jego wizja tego foto .... dziękuję za pomoc i rady


    teraz już wiem jak to ma wygladać i mam nadzieje ze następne fotki w tym dziale będą lepsze
    Ostatnio edytowane przez Koliber44 ; 10-06-2013 o 06:09
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  8. #18

    Domyślnie

    I to jest bardzo fajne i chyba najbardziej zblizone do tego co widziales.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •