Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Plener - JJ

  1. #1

    Domyślnie Plener - JJ



    Kilka zdjęć z pleneru Jolki i Jacka , Zapraszam

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10




  2. #2

    Domyślnie

    8 robi najlepsze wrażenie i wybija się z całego setu.

  3. #3

    Domyślnie

    Podobają mi się 4,6,7,8 ... 10 nawet też
    Pozostałe Klientom też będą się podobać, a na forum obniżają poziom w/w fotek
    "I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes."
    H.C-B.

  4. #4

    Domyślnie

    pierwsze co mi się rzuciło w oczy to 2 z obciętą głową...poza tym ładnie
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #5

    Domyślnie

    Dwójka straszliwa jest! ;>

    Fajna młoda, fajna miejscówka, basenik pierwsza klasa.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    125

    Domyślnie

    w oko mi wpadly czerwone trampki

  7. #7

    Domyślnie

    dwójka jest jako dopełnienie jedynki , miały być obok siebie ale za duże na forum

  8. #8

    Domyślnie

    Na 4-7 nie podoba mi się "tło"... i czerwone trampki...
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    Podobają się, 1 i 10 bardzo bezpośrednie (na plus oczywiście).

    Ale ta 2 to chyba wypadek przy pracy, co?
    D90 | F75 | F70
    35/1.8G | 50/1.8D | 28-85/3.5-4.5 | 18-105/3.5-5.6G | T80-200/4 AI-S
    PLC3 | 12XP | H44M-4 | P135/2.8

  10. #10

    Domyślnie

    Nie podoba mi się tło, odrapane tynki, ławka. Ale młodzi fotogeniczni
    D7000

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •