Szukaj
8 robi najlepsze wrażenie i wybija się z całego setu.
Podobają mi się 4,6,7,8 ... 10 nawet też
Pozostałe Klientom też będą się podobać, a na forum obniżają poziom w/w fotek![]()
"I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes."
H.C-B.
pierwsze co mi się rzuciło w oczy to 2 z obciętą głową...poza tym ładnie![]()
D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700
Dwójka straszliwa jest! ;>
Fajna młoda, fajna miejscówka, basenik pierwsza klasa.
w oko mi wpadly czerwone trampki
dwójka jest jako dopełnienie jedynki, miały być obok siebie ale za duże na forum
Na 4-7 nie podoba mi się "tło"... i czerwone trampki...![]()
Nikon
Podobają się, 1 i 10 bardzo bezpośrednie (na plus oczywiście).
Ale ta 2 to chyba wypadek przy pracy, co?![]()
D90 | F75 | F70
35/1.8G | 50/1.8D | 28-85/3.5-4.5 | 18-105/3.5-5.6G | T80-200/4 AI-S
PLC3 | 12XP | H44M-4 | P135/2.8
Nie podoba mi się tło, odrapane tynki, ławka. Ale młodzi fotogeniczni![]()
D7000
Skontaktuj się z nami