Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    RAF - kwestia wprawy i wyczucia - trening czyni mistrza...

  2. #22
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteklon
    I niech ktos powie ze to forum nie uzależnia
    Taa... Wszedłem tu kiedyś właściwie przypadkiem, przy okazji, zadając pytanie skorzystałem z Waszej uprzejmości, i od tej pory (chociaż właściwie nie pisuję - trzeba to będzie w końcu zmienić ) czytam forum codziennie.

    Przydałoby się jakieś ostrzeżenie na stronie głównej

    PS. madmips, dzięki za tutoriale.

  3. #23

    Domyślnie

    Post powyżej jest mój. Zapomniałem o logowaniu :P

  4. #24

    Domyślnie

    madmips, a co sądzisz o twórczości Andrzeja Dragana i opisywanej przez niego technice "retuszu światła"? Ile w tym klasycznego PS-a, a ile dorabianej marketingowo filozofii?
    http://andrzejdragan.com/indexpl.html

  5. #25
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    no z pracy wynika, że jest tak jak pisze, racej używa podstawowych narzędzi tj. krzywe, poziomy itp. O samej twórczości wolałbym się nie wypowiadać, bo jestem dupa nie artysta Co do filozofi i marketingu - no z czegoś trzeba żyć

  6. #26

    Domyślnie

    Ten facet po prostu odkrył, że praca w Photoshopie i efekty, jakie można w nim osiągnąć pod wieloma wzgledami cholernie przypomina prace w ciemni, tylko jest dużo łatwiej! Tak sie tym odkryciem zachwycił, że wymyślił sobie na to ładny szlag-worcik. Pisząc o "recznej, cyfrowej obróbce" pragnie po prostu podkreślić, że używa w PS troche wiecej funkcji niż "Auto-Levels" i "Unsharp mask". Nie czarujmy sie jednak - "retuszem światła" posługuje sie na świecie miliony fotografików świadomie posługujących sie PS!

  7. #27

    Domyślnie

    znal sie na szopie i grafice i podlapal foto polaczyl w jedno i tyle.. Andrzej nigdy nie uprawial analogowej fotografi.. przynajmniej tak mi powiedzial.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  8. #28

    Domyślnie

    Rave, jak postrzegasz jego pracę, chodzi przede wszystkim o twarze (Urban, Mleczko)?

  9. #29

    Domyślnie

    hmm..z czegos trzeba zyc....razi mnie dosc to w jaki sposob chce zarabiac na zycie sprzedajac swoje technki " wykup kurs, etap po etapie obrobka zdjecia" wydaje mi sie to niesmacznym psuciem rynku i bardzo nie honorowym posunieciem... strzalem samobojczym... wiadomo po zdobyciu informacji informator nie jest potrzebny... podoba mi sie jego zmysl.. bardziej graficzny niz fotograficzny mysle... .. ale to nie temat o panu Draganie... poza tym nie uwazam sie za osobe kompetentna do tego by go omawiac... troche pracy w tym jest.. ale bez dobrego zdjecia by to nie wyszlo... wazne ze ma chlopak zmysl i wie jakgo przeniesc
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •