Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Question Publikowania zdjęć

    Witam wszystkich!
    Mam pytanie. Chciałbym udostępnić swoje zdjęcia zamkniętej grupie oglądających w Internecie. Program Picassa zmusza do albo publikowania wszystkim albo wysyłania zaproszeń na mejla, co jest kłopotliwe. Próbowałem też na jpg.pl (tam jest możliwość galerii na hasło, a o takie właśnie mi chodzi) ale jakość jest beznadziejna i do tego wszystko zasyfione reklamami. Znacie coś lepszego?
    UKRADZIONY Nikon D80 (sn: 7026853), UKRADZIONYAF Nikkor DX 18-135mm (sn: 2271947)

  2. #2

    Domyślnie

    Własny serwerek (ew. gdzieś wykupić hosting) + gallery2

    P.S. NTG
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie

    Gallery2 OK, ale musisz mieć pewność, że serwer, który Ci oferują ma safe mode=off jeśli na on, to pożegnaj się z gallery2, bo mimo, że ruszy, to będzie strasznie kulawa. Wyjściem jest kupiony u kogoś hosting z dostępnym cpanelem (możesz foldery zabezpieczać - tworzyć użytkowników i hasła) a do tego np. Jalbum z ciekawą skórką.

  4. #4

    Domyślnie

    ja doradzam założyć sobie konto tutaj : http://ovh.org/pl/index.html na free hostingu, będziesz miał trochę miejsca na foty, i potem założyć hasło bezpośrednio na główny katalog
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  5. #5

    Domyślnie

    trochę nie ten dział chyba, co?
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  6. #6

    Domyślnie

    Ale to tylko 60 megsów - cieniutko trochę...

  7. #7

    Domyślnie

    Kurczę, 60 Mb to mało troche. Na picasaweb.google.pl jest 1024
    UKRADZIONY Nikon D80 (sn: 7026853), UKRADZIONYAF Nikkor DX 18-135mm (sn: 2271947)

  8. #8

    Domyślnie

    no nie wiem, ja np. ostatnio mam problemy z transferem zdjęć do googlowej picassy :P anyway, ja tylko doradziłem w jaki sposob ja to robiłem zanim kupiłem sobie serwer
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  9. #9

    Domyślnie

    Bo do picassy najlepiej miec softa na kompie i wtedy mi za pierwszym razem poszło bez problemów Ale i tak dzięki Zawsze lepsze to niż nic
    UKRADZIONY Nikon D80 (sn: 7026853), UKRADZIONYAF Nikkor DX 18-135mm (sn: 2271947)

  10. #10

    Domyślnie

    ew. jeszcze mozesz wykupic serwerek, moim zdaniem 60 zł rocznie to nie majątek a za 60 zł tutaj http://www.tmbnet.pl/26.htm ( ja tam mam wykupiony właśnie ten za 60 ) masz 300 mb na www i 100 mb na MySQL. Jesli chcesz publikować zdjęcia tylko znajomym to nawet nie musisz wykupować domeny, bostaniesz jakąś tam podstawową (np arutrek2.ys.pl) ja za domene .com place dodatkowe 50 zł :P

    ale takie rozwiazanie tylko jesli masz zamiar rzeczywiscie duzo z tego korzystac, bo jak nie to dzialaj na darmowych serwerach
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •