Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    skinny500, wielkie dzięki za podpowiedzi. Co do profilu kolorów, to użyłem przez pomyłkę d2x mode 2 v4.
    Ja użyłem tutaj swojego własnego profilu, chociaż jeżeli używam jakiegoś D2X Mode to zawsze v4. Moim zdaniem wszystkie bez v4 mają brzydki zielono-fioletowy zafarb w cieniach nad którym ciężko jest zapanować.

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    Spróbuję od nowa na zresetowanych ustawieniach, chociaż co do skóry, to bardzo mi zależało na tym żeby nie blurować jej w jakimkolwiek stopniu, a właśnie zostawić porowatą fakturę, tylko że chyba lekko przesadziłem i wydaje się, że jest dopiero przed obróbką, a ja się namęczyłem niemiłosiernie
    Zresetuj ustawienia bo masz coś mega pogrzebane tam, chyba podnosiłeś exp, highlights, shadows, WB, HLS... przynajmniej tak to wygląda...

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    Misher, Co prawda nie przepadam za tym kolorowym efektem na zdjęciach ludzi, ale całkiem ciekawie Ci to wyszło Użyłeś map gradientu, czy lighting effects ?
    Jak Wy to robicie, że skóra jest jednocześnie gładka, a zarazem zachowuje szczegół, to ja nie wiem Może też kiedyś na kurs się zapiszę, to się dowiem
    curves, gradient map, miękki brush na przezroczystej warstwie z kolorami. Robiłem podobnie jak ty tylko trochę dokładniej, małym pędzelkiem. Każdy por skóry oddzielnie

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    PS. fajna jest ta strona beforeandafter.pl, szukałem czegoś takiego
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misher Zobacz posta
    To i ja swoim się pochwalę i będę wdzięczny za jakiś mały feedback

    Obawiam się, że jakby mi retuszer takie zdjęcie podesłał, to moja współpraca z nim by się natychmiastowo zakończyła . Wyszło jak oglądane przez jakąś niebiesko-zieloną szybę. Domyślam się że o to chodziło, po prostu dla mnie to nie wchodzi w grę. Skóra jest OK, do poprawy tylko pomiędzy nosem a policzkami i od ust w dół.
    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    mi się jakoś utrwaliło, że tego profilu mam użyć, a nie d2x mode 2.
    Mode 2 v4 jest jak najbardziej OK.

    Cytat Zamieszczone przez Misher Zobacz posta
    jak tylko uporządkuję wydatki to chętnie zgłoszę się do Ciebie na dalsze przeszkolenie
    W okolicach września będę robił szkolenia. Tutaj można się zapisać żeby dostać info o nich, bo już niejedna osoba termin przegapiła . Kiedy będą kolejne (te po wrześniowych) nie mam pewności i wolałbym nic nie obiecywać - teoretycznie za rok, ale mam 11 000 km do Polski, co trochę komplikuje, a w Polsce na pewno już nie będę mieszkał.
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 09-04-2014 o 03:51

  3. #23

    Domyślnie

    Szykuje się kolejna paczka z RAWami . Nie wiem czy w już w nadchodzącym tygodniu, ale będzie na pewno.

  4. #24

    Domyślnie

    Super ja już czekam.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Aparat

  5. #25

    Domyślnie

    Ostatecznie paczka już od wczoraj jest online. Wszystko jak zwykle tutaj.


  6. #26

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za RAWy do ćwiczeń.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  7. #27

    Domyślnie

    Zainteresowanie RAW-ami jest spore, więc postaram się wrzucić za jakiś czas znowu coś innego. Może tym razem fashion zamiast beauty?

  8. #28

    Domyślnie

    dziekuje, skorzystam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #29

    Domyślnie

    dzięki za te pliki !
    Pozdrawiam,
    Michał C.

  10. #30

    Domyślnie

    Tymczasem 10 lat później… Paczka z RAW-ami wróciła : LINK. Tym razem poza beauty, są też portrety, zdjęcia całych sylwetek, testy agencyjne. Poza białymi, Azjatki etc.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RAWy.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	281,0 KB
ID:	72203

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •