Szukaj
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
jak zawsze elegancko, 4 sie podoba
Na 4 brakuje mi drugiego oka, przytlaczaja usta (swietne). Na 2 po chwili wzrok ucieka na kwiatki po lewej - chyba sa najostrzejsze. Reszta super. No moze na 8 wlosy z tylu niefajne ale...
całość fajnie się ogląda , jedynie na 5 poszedł bym w inne kolory obróbki
A dla mnie 4-ka najlepsza O!
Bonusu za to kompletnie nie rozumiem.![]()
2. i 3. jak dla mnie. Głownie za ciekawą kolorystykę...
Nikon
dziekuje pieknie za wizyte i sugestie.
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
4 Baaardzo mi sie podoba, 7 również.
D850, Z6II, S150-600 Sport, N50 1.8G, N85 1.8G, S35 1.4 Art, T15-30 2.8, Z24-70, Z14-30
Hannibalu, jest szansa, że będziesz jeszcze pokazywał backstage?
filmy ?? tak mam w planie nagranie nastepnych 2 sesji.
wiesz brat ma pelne rece roboty ( rodzina i praca ) no i swoja firme video rozkreca i nie ma zbytnio czasu ale obiecuje ze pokaze jakas sesyje
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Skontaktuj się z nami