Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pułapka

  1. #1

    Domyślnie Pułapka

    Hej,

    Poniżej jedno ujęcie w bw i kolorze. Co sądzicie, ujdzie? Próbowałem także w kwadracie, ale nie leżało mi.



    Miłego (oby) oglądania.

  2. #2

    Domyślnie

    Oba kapitalne, może jedynie w B&W chmury trochę detali straciły ale i tak zdjęcia piękne

  3. #3

    Domyślnie

    zostaw kolor.
    Zobacz czy ci pasuje odcięcie całego niebieskiego nieba, nawet do połowy nieba w całości.
    No i pobaw się odcieniem wody - to jest bardzo wdzięczny materiał do szaleństw
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    Niebo i tak już ucialem. Wodę chciałem zostawić w takim kolorze- jej naturalnym. W sumie dwa dni myślałem jak podejść do tego zdjecia. Zająłem ndetal z nieba, gdyż nie chciałem, zeby dominowało. Dzięki wielkie za opinie, miło, ze trafiłem w gust. A tym bardziej cieszę sie, ze były to pierwsze próby z filtrem nd.

    Jako ciekawostkę napisze, ze na zdjęciu widzimy klatkę rybacką na jeziorze tonle sap, a w tle piękne chmury monsunowe.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też widzę to zdecydowanie bardziej w kwadracie - po odcięciu górnej części nieba robi się fajny kadrowo minimal i fajny pastelowy dualizm kolorystyczny.
    Ale i tak jak jest - jest ciekawie. Wybieram wersję kolorową.
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •